Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

14 czerwca rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Na kandydatów czeka ponad 1600 wolnych miejsc. Na głównej stronie systemu rekrutacji będzie można już od piątku (11 czerwca) sprawdzić listę wolnych miejsc.
REKLAMA
W rekrutacji uzupełniającej mogą wziąć udział wszystkie dzieci  urodzone w latach 2015-2018 zamieszkujące miasto Wrocław, które nie zostały przyjęte do żadnego przedszkola w wyniku rekrutacji, dzieci  które nie brały udziału w pierwszym etapie rekrutacji oraz kandydaci, którzy zrezygnowali z miejsca zakwalifikowania/wskazania. W systemie – podobnie jak w pierwszym etapie rekrutacji – będzie można wybrać 3 placówki. Obowiązują również te same zasady i kryteria. Szczegóły na stronie www.wroclaw.pl w zakładce EDUKACJA.

Możliwość rejestracji wniosków zostanie uruchomiona w dniu 14 czerwca 2021 r. o godzinie 8:00 i zakończy się 16 czerwca 2021r. o godzinie 15:00.

Złożenie wniosku odbywa się w pełni elektronicznie bez potrzeby wychodzenia z domu podpisując je profilem zaufanym.

Rodzic loguje się na wcześniej utworzone konto w celu wprowadzenia wniosku  w rekrutacji uzupełniającej, a w przypadku braku uczestnictwa w pierwszym etapie rekrutacji  – rejestruje wniosek za pomocą nr PESEL kandydata, imienia i nazwiska.

Zmieniony został  mechanizm  dodawania załączników potwierdzających spełnienie zaznaczonych kryteriów. W rekrutacji uzupełniającej należy dołączyć wszystkie wymagane załączniki wskazane przez system w tabeli. Wymagane załączniki zostaną podświetlone na czerwono. System nie wygeneruje załączników automatycznie. Niemniej można skorzystać z wzorów oświadczeń - aktywnych plików PDF na stronie rekrutacje.edu.wroclaw.pl w zakładce "Druki/pliki do pobrania".

Wyniki rekrutacji uzupełniającej będzie można sprawdzić poprzez zalogowanie się na swoje konto w systemie rekrutacyjnym, na stronie internetowej przedszkola/szkoły podstawowej oraz w miejscu ogólnodostępnym w budynku przedszkola/szkoły. Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostaną opublikowane 23.06.2021 r. o godzinie 14:00.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2021-09-24 20:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-25 12:00
miejsce
ATM Scena na Bielanach, Bielany...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-25 20:00
miejsce
ATM Scena na Bielanach, Bielany...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-27 20:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany