Finanse artykuł sponsorowany
5 listopad 2019

Nowoczesna bankowość w lokalnym wydaniu

fot. nadesłane
Banki na bieżąco starają się odpowiadać na potrzeby konsumentów, szczególnie tych należących do młodego pokolenia. Czego oczekują klienci? Przede wszystkim obsługi konta, która będzie funkcjonalna i przejrzysta, a podjęte działania nie będą zabierać zbyt wiele czasu. To zadanie ułatwiają z pewnością aplikacje mobilne i możliwość dokonywania płatności za pomocą Google Pay czy Apple Pay - trudno dziś wyobrazić sobie ofertę banku bez tych elementów.
Polacy coraz chętniej płacą bezgotówkowo 

Przez ostatnie lata bankowość w znacznym stopniu zmieniła swoje oblicze. W dużej mierze przyczyniły się do tego smartfony — zbędne jest przekonywanie, jak istotną rolę zaczęły odgrywać w codziennym życiu. Nie służą już tylko do zabawy czy wymieniania wiadomości ze znajomymi. Ich użytkownicy za pomocą telefonów wykonują swoje obowiązki, takie jak opłata rachunków czy zakupy. Polacy coraz częściej wykonują płatności bezgotówkowe, a do tych zmian przyczyniły się banki, które umożliwiły swoim klientom korzystanie z aplikacji mobilnej. Ogromną popularność zyskały również płatności telefonem, które konsumenci pokochali za wygodę i szybkość. Nie trzeba już nerwowo szukać portfela w plecaku czy torebce, a nawet zabierać go na zakupy. Wystarczy w swoim smartfonie zainstalować aplikację odpowiedzialną za płatność, dodać dane swojej karty i gotowe. Co prawda Polska w porównaniu z krajami skandynawskimi nie może jeszcze zostać nazwana “państwem bezgotówkowym”, jednak według opinii ekspertów, wszystko zmierza w tym kierunku.

Banki lokalne — nowoczesna bankowość i indywidualne podejście 

Banki muszą sprostać oczekiwaniom młodych klientów i zmieniającym się trendom na rynku finansowym. Duże korporacje od dawna próbują dotrzymać im kroku, a od niedawna całkiem sprawnie nadążają za panującymi tendencjami również banki spółdzielcze. Dlaczego rozpoczynający swoją przygodę z finansami powinien rozważyć otwarcie rachunku w lokalnym banku? Ponieważ taka placówka gwarantuje mu pomoc na każdym etapie, przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do jego potrzeb. Te czynniki z pewnością pomogą oswoić się z tematem bankowości i rozwiać wszystkie wątpliwości. Jednym z banków, który w ostatnim czasie wyszedł naprzeciw młodym, jest Bank Spółdzielczy w Oławie. Swoją akcją #BankBliskoCiebie, która ruszyła 04.11, chce przekonać młodych odbiorców do postawienia na lokalną bankowość. Nie odbiega on od standardów międzynarodowych firm. Bank w Oławie w swojej ofercie posiada bankowość mobilność, możliwość płacenia telefonem oraz łatwe prowadzenie konta. Dodatkowo to bank, który znajduje się blisko swoich klientów — w każdym znaczeniu tego wyrażenia. Mieszkańcy Oławy i okolicy mogą bez problemu znaleźć placówki w ich rodzinnych miejscowościach. Młodzi klienci mają możliwość współpracy z ludźmi, a nie skomplikowanymi systemami. W razie wystąpienia jakiejkolwiek niepewności związanej z prowadzeniem konta zawsze mogą zwrócić się o pomoc do konsultantów placówek. Co więcej, na każdego, kto odwiedzi i skorzysta z oferty banku z zakresu prowadzenia konta, czeka kubek termiczny - gadżet, który wspomoże codzienne starania na rzecz ekologii.

Warto odwiedzić jedną z placówek Banku Spółdzielczego w Oławie i zapytać o akcję #BankBliskoCiebie. Konsultanci z pewnością przedstawią ofertę i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące prowadzenia konta.

Więcej na bankbliskociebie.pl
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2020-02-18 18:00
miejsce
Dom Kultury Bakara, Wrocław, Różana 4
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-18 20:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-18 20:30
miejsce
Dom Kultury Bakara, Wrocław, Różana 4
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-19 17:30
miejsce
Teatr Polski, Wrocław, ul. G....
wstęp biletowany