25 luty 2021

Przyjemnostki - Dzień Kobiet w Krzywym Kominie

fot. nadesłane
Z miłości do ładnych rzeczy, natury i pasji tworzenia CRZ Krzywy Komin przygotował mnóstwo „przyjemnostek” – małych, drobnych radości, odprężających warsztatów i inspirujących spotkań w kobiecym gronie. W programie Przyjemnostek m.in. roślinny design, warsztaty artystyczne, wyplatanie makramy oraz specjalna oferta dla najmłodszych uczestniczek – Małe Kobietki. A to wszystko w atmosferze relaksu, przy aromatycznej herbacie i nie tylko. Od 6 do 8 marca każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie!  
REKLAMA
Święto Kobiet rozpoczynamy już od 6 marca, w samo południe wiosennymi warsztatami MAKRAMY. Na powitanie lampka włoskiego, musującego wina! Poznając różne rodzaje splotów, wyczarujemy naturalne dekoracje ścienne, pasujące do wnętrz w stylu skandynawskim, boho czy urban jungle.

W programie „Przyjemnostek” nie zabraknie również spotkań z roślinnymi akcentami! Zapraszamy na premierową odsłonę warsztatów -  SEKRETY ROŚLIN, CZYLI ROŚLINNE ODLEWY. To propozycja dla tych kobiet, które pragną poznać technikę odbijania roślin w glinie i tworzenia odlewów. Technika ta pozwala na uchwycenie delikatności i kruchości roślin, zaś w połączeniu z subtelną akwarelą, uwypuklić roślinne detale i dopełnić to małe dzieło sztuki.

Przyjemnostki nie mogłyby się odbyć również bez specjalnej edycji LASU W SŁOIKU. Podczas warsztatów odkryjemy tajniki powstawania i poznamy zasady jego pielęgnowania. Własnoręcznie stworzymy unikatowy ekosystem!

W Dniu Kobiet warto otoczyć umysł i ciało pozytywną energią płynącą z natury! Podczas warsztatów HERBATKI PROSTO Z ŁĄKI skomponujemy napary ziołowe pełne dzikich roślin i kobiecej mocy! Takie mieszanki nie tylko pięknie wyglądają, ale skrywają nieocenione bogactwo witamin i szalenie ciekawych smaków. Z miejsca robi się lżej i cieplej w głowie i sercu. A w prezencie – wydrukowany pakiet łąkowej wiedzy idealny na początek przygody z naturalnymi herbatami, nalewkami czy olejkami.

Miłośniczki artystycznych twórczości zapraszamy na warsztaty malowania roślinnych szkiców w technice AKWARELI, które poprowadzi Secret Spot. To relaksująca technika, dająca dużo satysfakcji i relaksu.  Na miejscu na uczestniczki będzie czekała pyszna herbatka i słodki poczęstunek, aby w pełni cieszyć się czasem tu i teraz.

Na Dzień Kobiet stwórz dla siebie mały kawałek szklanego piękna! Na warsztatach WITRAŻU uczestniczki poznają tajniki witrażownictwa i wykonają własnoręcznie witraż, który zabiorą ze sobą do domu. Ograniczać ich będzie tylko wyobraźnia, bo o całą resztę zadba pracownia szkła artystycznego Oszkloona.

Przyjemnostki - to również wspaniała zabawa dla Małych Kobiet. Na najmłodsze uczestniczki czekają m.in. warsztat  tworzenie naturalnych kosmetyków. Zanurzymy się w świat aromatycznych olejków, suszonych ziół i kwiatów. Wykorzystam bogactwo roślin, by stworzyć delikatne, orzeźwiające kosmetyki.

Dziewczyny poszukujące kreatywnych rozrywek zapraszamy na  zajęcia MAGICZNE DIY, podczas których powstaną naturalne obrazy z suszonych kwiatów i kolorowych sznurków.

PROGRAM:

  6 MARCA
  • 12:00-14:30 - Zaplatątane - warsztaty wyplatania makramy
  • 12:00-14:00 - Małe kobietki. Warsztaty kosmetyczne  dla dzieci
  • 14:00-15:30 - Herbatki prosto z łąki
  • 15:00-17:00 - Małe kobietki. Magiczne DIY - warsztaty dla dzieci
  • 16:00-18:00 - Sekrety roślin, czyli roślinne odlewy

7 MARCA
  • 12:00- 14:30 - Akwarela z Secret Spott

8 MARCA
  • 17:00-18:30 - Dzień Kobiet z witrażem Tiffany'ego
  • 17:30 - 19:30 - Las w słoiku

Na warsztaty obowiązuje rejestracja poprzez stronę internetową: www.krzywykomin.pl/wydarzenia/przyjemnostki-dzien-kobiet-2/
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2021-06-19 17:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-06-19 20:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-07-04 15:00
miejsce
STATEK RUSAŁKA, Wrocław, PRZYSTAŃ...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-01 15:00
miejsce
STATEK RUSAŁKA, Wrocław, PRZYSTAŃ...
wstęp biletowany