Wspierasz piłkarski Śląsk – możesz wybrać się na wycieczkę z Prezesem MPK Wrocław

fot. nadesłane
Śląskowi Wrocław pozostały trzy mecze w walce o utrzymanie w ekstraklasie. Dwa, z Pogonią Szczecin i Górnikiem Zabrze, w roli gospodarza. Każdy, kto kupi bilety na te spotkania, może obejrzeć zajezdnię tramwajową bądź autobusową z wyjątkowym przewodnikiem.
REKLAMA
Zacznijmy od piłkarskiego rozkładu jazdy – Śląsk Wrocław kontra Pogoń Szczecin, 7 maja, sobota, 17.30, Tarczyński Arena Wrocław. Po drugie – Śląsk Wrocław kontra Górnik Zabrze, 21 maja, sobota, godzina 17.30, Tarczyński Arena Wrocław.

Każdy, kto kupi bilety na te spotkania i wesprze piłkarzy WKS-u z trybun, otworzy sobie drogę do niecodziennej wycieczki. Do wyboru są dwie lokalizacje i dwie opcje – Zajezdnia Tramwajowa „Borek”, połączona z możliwością poprowadzenia tramwaju na własną rękę. Albo – Zajezdnia Autobusowa „Obornicka”, połączona z przejazdem zabytkowym Jelczem „Ogórkiem”. W tajniki zajezdni wprowadzi Was Prezes MPK – Krzysztof Balawejder, wierny kibic piłkarskiego WKS-u.

Gdzie dostarczyć bilety kupione na mecze? Wejściówki – wystawione dla tej samej osoby – przekażcie w terminie 23 – 31 maja, wraz ze swoimi danymi do kontaktu, do jednego z Biur Obsługi Pasażera MPK.

Wycieczki planowo rozegrają się w pierwszej połowie czerwca. O dalszych szczegółach będziemy Was informować w miarę rozwoju całej akcji. 
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Wrocław
16.4°C
wschód słońca: 04:49
zachód słońca: 20:47
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2022-05-25 19:00
miejsce
Hala Stulecia, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-05-25 20:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany
kiedy
2022-05-25 20:00
miejsce
WędrówkiPub, Wrocław, ul. Podwale...
wstęp biletowany
kiedy
2022-05-26 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany