21 listopad 2023

Przygotowaliśmy projekty uchwał i ustaw, które będziemy chcieli procedować w najbliższych tygodniach

zdjęcie: Przygotowaliśmy projekty uchwał i ustaw, które będziemy chcieli procedować w najbliższych tygodniach / fot. PAP
fot. PAP
Przygotowaliśmy projekty uchwał i ustaw, które będziemy chcieli procedować w środę i na kolejnej części tego pierwszego posiedzenia Sejmu, i w najbliższych tygodniach - powiedział we wtorek lider PO Donald Tusk. Jak dodał, w środę zaplanowano procedowanie projektu ustawy w sprawie in vitro.
REKLAMA

"Przygotowaliśmy projekty uchwał i ustaw, które będziemy chcieli procedować jutro i na kolejnej części tego pierwszego posiedzenia (Sejmu), a więc za tydzień i w najbliższych tygodniach" - oświadczył na konferencji prasowej w Sejmie lider PO.

Przypomniał, że na środę zaplanowano procedowanie projektu w sprawie in vitro. "Wspólnie z tysiącami Polek i Polaków zebraliśmy pół miliona podpisów pod tym projektem, jutro rozpocznie się finałowa rozgrywka o nadzieje i marzenia o swoich własnych dzieciach dla wielu polskich rodzin. Jestem z tego powodu bardzo dumny" - powiedział Tusk.

Podkreślił, że ustawa o finansowaniu in vitro jest wspólnym przedsięwzięciem całej przyszłej koalicji rządzącej.(PAP)

autorki: Karolina Kropiwiec, Daria Kania

kkr/ dk/ par/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Wrocław
-1.9°C
wschód słońca: 07:34
zachód słońca: 15:48
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-12-02 11:00
miejsce
Klub Firlej, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-02 13:00
miejsce
Klub Firlej, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-02 15:30
miejsce
Impart Centrum, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-02 15:30
miejsce
Impart Centrum, Wrocław, ul....
wstęp biletowany