kategoria: Kraj
16 czerwiec 2024

W niedzielę wieczorem kolejna zmiana organizacji ruchu przy Dworcu Zachodnim

zdjęcie: W niedzielę wieczorem kolejna zmiana organizacji ruchu przy Dworcu Zachodnim / fot. PAP
fot. PAP
Kolejarze modernizujący stację Warszawa Zachodnia rozpoczynają kolejny etap prac. Od niedzieli, 16 czerwca, w kierunku ronda Tybetu kierowcy pojadą tylko wschodnią stroną tunelu - poinformował stołeczny ratusz.
REKLAMA

W niedzielę, 16 czerwca, o godzinie 22 kolejarze otworzą remontowaną dotąd wschodnią część tunelu. Zamknięta zostanie środkowa nawa. Kierowcy skręcający z Al. Jerozolimskich (od Włoch) w lewo w aleję Prymasa Tysiąclecia (do ronda Tybetu) przed wiaduktem kolejowym przejadą na sąsiednią jezdnię, ale najpierw będą musieli zatrzymać się przed znakiem stop.

Tą samą jezdnią pojadą skręcający z Alej Jerozolimskich (od strony Śródmieścia) w prawo i kierowcy z Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Kolejarze mają tu pracować do końca wakacji.

"Żeby ułatwić przejazd autobusów, na ulicy Sokołowskiego „Grzymały” – od Szczęśliwieckiej do Alej Jerozolimskich oraz na ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. – wzdłuż Parku Pięciu Sióstr do alei Prymasa Tysiąclecia, zostały wytyczone buspasy" - przekazał ratusz. (PAP)

mas/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Wrocław
29.5°C
wschód słońca: 04:54
zachód słońca: 21:01
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2024-07-16 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-16 19:00
miejsce
WędrówkiPub, Wrocław, ul. Podwale...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-17 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-17 19:00
miejsce
WędrówkiPub, Wrocław, ul. Podwale...
wstęp biletowany