kategoria: Na Sygnale
5 czerwiec 2024

Policja szuka sprawców wysadzenia bankomatu

zdjęcie: Policja szuka sprawców wysadzenia bankomatu / pixabay/313958
Policjanci szukają sprawców kradzieży pieniędzy z bankomatu, do którego doszło ok. godz. 3 w nocy na osiedlu Strachocin we Wrocławiu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić PAP, doszło tam do wybuchu.
REKLAMA

Do zdarzenia doszło ok. godz. 3 w nocy, przy jednej z placówek bankowych przy ul. Strachocińskiej.

"Wówczas nieznani sprawcy bądź sprawca, bo to jest przedmiotem ustaleń, dostali się do bankomatu, skąd ukradli pieniądze. Potem oddalili się z tego miejsca" - powiedział PAP kom. Wojciech Jabłoński z KMP we Wrocławiu.

Policjanci nadal pracują na miejscu zdarzenia. Zaangażowano m.in. patrole z psami i specjalistów od pirotechniki.

"Wszystko po to, aby zidentyfikować ślady, które są na miejscu i ustalić osoby odpowiedzialne za to przestępstwo" - powiedział kom. Jabłoński.

Policja nie informuje na razie o wszystkich okolicznościach zdarzenia. Nie przekazuje także informacji na temat potencjalnych sprawców, ani kwoty, która padła ich łupem.(PAP)

autor: Michał Torz

mt/ agz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Wrocław
23.5°C
wschód słońca: 04:35
zachód słońca: 21:13
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2024-06-24 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-24 20:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-25 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-25 17:00
miejsce
Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław,...
wstęp biletowany