27 listopad 2022

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny

zdjęcie: Policja wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny / fot. PAP
fot. PAP
Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności śmierci mieszkańca domu jednorodzinnego w Gnieźnie (Wielkopolskie). Niewykluczone, że na mężczyźnie, przy obsłudze pieca, zapaliło się ubranie.
REKLAMA

Według pierwszych informacji zgłoszenie, jakie w niedzielę po południu wpłynęło do służb ratunkowych, dotyczyło wybuchu pieca. Na miejscu ujawnione zostały zwłoki mężczyzny.

Jak poinformował w niedzielę PAP oficer prasowy gnieźnieńskiej straży pożarnej mł. bryg. Jarosław Łagutoczkin trwa wyjaśnianie okoliczności jego śmierci. Niewykluczone, że przy dokładaniu do pieca zaczęło się palić na nim ubranie. Próbę gaszenia podjął brat mężczyzny.

Na miejscu cały czas pracuje policja. (PAP)

autor: Rafał Pogrzebny

rpo/ agz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Wrocław
-1.7°C
wschód słońca: 07:34
zachód słońca: 16:34
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-01-29 16:00
miejsce
Teatr Arka im. Renaty Jasińskiej,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 17:00
miejsce
Hala Stulecia, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 18:00
miejsce
CENTRUM KULTURY AGORA, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 18:00
miejsce
FAMA Centrum...
wstęp biletowany