20 listopad 2021

Policjanci ze Śródmieścia odnaleźli poszukiwaną 68-letnią kobietę

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Śródmieście odnaleźli wspólnie z funkcjonariuszami Ogniwa Przewodników Psów Służbowych Wydziału Prewencji i Patrolowego komendy miejskiej, poszukiwaną 68-letnią mieszkankę Wrocławia. Dzięki szybkiemu podjęciu działań przez funkcjonariuszy oraz skorzystaniu z pomocy psa tropiącego, poszukiwaną kobietę udało się w bardzo krótkim czasie odnaleźć. 68-latka znalazła się pod odpowiednia opieką, a jej życiu ani zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.
REKLAMA

We wtorek w godzinach wieczornych policjanci ze Śródmieścia otrzymali informację o 68-letniej kobiecie, która wyszła z domu i nie wiadomo gdzie przebywa.

Jak ustalili funkcjonariusze, zachowanie kobiety, poprzedzające nagłe opuszczenie domu, wskazywało, że stan w jakim się znajdowała może zagrażać jej życiu lub zdrowiu.

W działania poszukiwawcze, poza funkcjonariuszami z komisariatu policji przy ul. Grunwaldzkiej, zaangażowano również policjantów z Ogniwa Przewodników Psów Służbowych Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji.

Sprowadzony na miejsce pies podjął trop i już po przejściu kilkuset metrów od miejsca zamieszkania poszukiwanej, doprowadził funkcjonariuszy do kobiety.

Na szczęście kobiecie nic się nie stało. Została jej udzielona profesjonalna pomoc i znalazła się pod odpowiednią opieką.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w poszukiwania.

sierżant sztabowy Rafał Jarząb

Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2022-01-27 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-05 16:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-05 16:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany