9 sierpień 2022

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób w Kiełpinie

zdjęcie: Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób w Kiełpinie / fot. PAP
fot. PAP
W Prokuraturze Rejonowej Warszawa Żoliborz w Warszawie we wtorek wszczęte zostało śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób, których zwłoki ujawniono w Kiełpinie (gm. Łomianki) - poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.
REKLAMA

Jak zaznaczyła rzeczniczka, "postępowanie toczy się w sprawie (in rem), co oznacza, że nikomu nie przedstawiono zarzutu". "Dotychczas wykonane zostały czynności procesowe z udziałem biegłego lekarza sądowego na miejscu zdarzenia" - dodała.

"Czynności procesowe są kontynuowane. W sprawie zlecona zostanie sekcja zwłok pokrzywdzonych" - przekazała.

Podkreśliła, że dobro śledztwa i konieczność zabezpieczenia właściwego toku postępowania uniemożliwiają przekazanie informacji w szerszym zakresie.

Rano we wtorek, w podwarszawskim Kiełpinie znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Na miejscu pracował prokurator. (PAP)

autorka: Marta Stańczyk

mas/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Wrocław
-0.1°C
wschód słońca: 07:31
zachód słońca: 15:49
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2022-11-30 18:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-11-30 19:00
miejsce
Hala Orbita, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-11-30 20:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany
kiedy
2022-11-30 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany