kategoria: Na Sygnale
4 grudzień 2023

Tunezyjczyk ścigany czerwoną notą Interpolu zatrzymany na Lotnisku Chopina

zdjęcie: Tunezyjczyk ścigany czerwoną notą Interpolu zatrzymany na Lotnisku Chopina / pixabay/5889245
Strażnicy Graniczni na warszawskim Lotnisku Chopina zatrzymali Tunezyjczyka ściganego czerwoną notą Interpolu. Cudzoziemiec chciał odlecieć do Belgii.
REKLAMA

Do zatrzymania mężczyzny doszło podczas odprawy pasażerów na lot do Belgii. 43-letni Tunezyjczyk ścigany jest czerwoną notą Interpolu wystawioną przez władze Arabii Saudyjskiej w celu aresztowania za fałszerstwa.

"W poniedziałek cudzoziemiec pod nadzorem funkcjonariuszy Straży Granicznej zostanie przewieziony do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, gdzie wobec niego zostaną przeprowadzone dalsze czynności w sprawie" - przekazała rzecznik prasowy Komendanta Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej kpt. SG Dagmara Bielec. (PAP)

mas/ apiech/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Wrocław
20.8°C
wschód słońca: 04:35
zachód słońca: 21:13
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2024-06-24 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-24 20:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-25 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-25 17:00
miejsce
Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław,...
wstęp biletowany