2 październik 2021

Wyłowione z rzeki ciała to ok. 4-letnia dziewczynka i ok. 30-letnia kobieta

zdjęcie: Wyłowione z rzeki ciała to ok. 4-letnia dziewczynka i ok. 30-letnia kobieta / fot. PAP
fot. PAP
Trwa ustalanie tożsamości wyłowionych w sobotę rano z rzeki Narew ciał dziecka i kobiety. Przy zwłokach nie znaleziono żadnych dokumentów tożsamości. Sekcja zwłok zaplanowana jest na poniedziałek.
REKLAMA

"Wyłowione z rzeki ciała to dziewczynka w wieku około lat czterech i kobieta w wieku około lat trzydziestu. Żadna nie miała przy sobie dokumentów. Trwają czynności zmierzające do ustalenia ich tożsamości" – powiedziała w sobotę zastępca prokuratora rejonowego w Pułtusku Monika Kosińska-Kaim.

Jak dodała Kosińska-Kaim ciała są zabezpieczone, a na poniedziałek zaplanowano sekcję zwłok.

Czynności na miejscu zdarzenia zostały wykonane przez prokuratora z udziałem biegłego lekarza.

Sierż. Renata Soból z KPP w Pułtusku przekazała, że "wcześniej policja nie otrzymała żadnego zgłoszenia o zaginięciu dziecka, również okoliczne jednostki nie miały takiego zgłoszenia".

Sprawą zajmuje się pułtuska prokuratura. (PAP)

autorka: Agnieszka Gorczyca

ag/ pat/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Wrocław
-1.6°C
wschód słońca: 07:33
zachód słońca: 16:36
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-01-29 16:00
miejsce
Teatr Arka im. Renaty Jasińskiej,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 17:00
miejsce
Hala Stulecia, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 18:00
miejsce
CENTRUM KULTURY AGORA, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 18:00
miejsce
FAMA Centrum...
wstęp biletowany