Praca artykuł sponsorowany
11 marzec 2022

Jak zatrudnić dobrego specjalistę od SEO?

zdjęcie: Jak zatrudnić dobrego specjalistę od SEO? / fot. nadesłane
fot. nadesłane
Znalezienie profesjonalisty od SEO może być prawdziwym wyzwaniem. Sieć pełna jest fałszywych ekspertów, którzy nie mają odpowiednich kwalifikacji w optymalizacji stron internetowych pod kątem wyszukiwarek. Samodzielna weryfikacja umiejętności wykonawcy przed powierzoną pracą jest najczęściej trudna, a w praktyce – niemożliwa. Na szczęście są na rynku organizacje, które specjalizują się w tego typu działaniach i zrobią to za nas. Należy śmiało korzystać z ich usług, aby zaoszczędzić sobie frustracji i zmarnowanego czasu. W końcu czas to pieniądz!
Jak sprawdzić specjalistę SEO?

Odpowiedź jest prosta – zatrudnić dobrą agencję rekrutacyjną która specjalizuje się w rozmowach rekrutacyjnych dla tej branży. Przykładem może  być wrocławski Veritas Recruitment. Działanie takiej agencji ma na celu przysłowiowe odsianie „ziarna od plew”, czyli w tym przypadku – oddzielenie prawdziwych specjalistów od amatorów, którzy celowo zawyżają własne umiejętności, aby ukryć przed pracodawcą poważne niedostatki w kompetencjach.

Czy jest sposób na znalezienie dobrego eksperta od pozycjonowania stron?

Samodzielne poszukiwanie profesjonalisty od SEO może być bardzo trudne. Osoba taka musi posiadać nie tylko zdolności technologiczne, np. projektowania stron internetowych w języku HTML5 czy kaskadowych arkuszy stylów (CSS), lecz także obsługiwać system zarządzania treścią (CMS).

Zarządzanie zasobami ludzkimi w SEO

To jednak nie wszystko. Kandydat na specjalistę od SEO powinien posiadać również zaawansowane umiejętności z zakresu marketingu internetowego – przede wszystkim znajomość zasad optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz dobrych praktyk user experience. W odnalezieniu osoby z tymi kompetencjami pomoże nam rzetelna rekrutacja SEO dzięki której zweryfikujemy to, czy dany kandydat posiada pożądane przez nas umiejętności.

Z pewnością warto więc skorzystać z usług doświadczonej agencji rekrutacyjnej, która wskaże nam wartościowych kandydatów na specjalistów od SEO, którzy mogą pochwalić się długofalowymi wynikami swojej pracy.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Wrocław
-1.7°C
wschód słońca: 07:34
zachód słońca: 16:34
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-01-28 21:00
miejsce
WędrówkiPub, Wrocław, ul. Podwale...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-28 21:30
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 16:00
miejsce
Teatr Arka im. Renaty Jasińskiej,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 17:00
miejsce
Hala Stulecia, Wrocław, ul....
wstęp biletowany