11 czerwiec 2021

Warszawa: w sobotę darmowa akcja czipowania psów w Schronisku Na Paluchu

fot. PAP
W sobotę, podczas VI Pikniku Sportowego "Pies na medal" w Schronisku Na Paluchu odbędzie się akcja darmowego czipowania psów - poinformował w sobotę stołeczny ratusz.
REKLAMA

Jak przekazał urząd, wystarczy przyjść ze swoim podopiecznym w godzinach od 10 do 15 na teren OSiR Bemowo (przy ul. Obrońców Tobruku 40). Należy zabrać ze sobą książeczkę zdrowia psa i dowód osobisty. W ciągu maksymalnie 7 dni od wydarzenia czipy zostaną zarejestrowane w bazie Safe-Animal, o czym opiekunowie zostaną poinformowani smsem.

"Psy zaczipowane, w przypadku zagubienia się, nie muszą przyjeżdżać do schroniska i przeżywać ogromnego stresu z tym związanego. Po znalezieniu odwożone są do właściciela" - zwraca uwagę ratusz.

W sobotę też – w ramach akcji Adoptuj Warszawiaka – będzie można adoptować psy z Palucha.(PAP)

Autorka: Natalia Kamińska

nmk/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2021-08-25 20:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-27 20:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-29 18:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-05 15:00
miejsce
STATEK RUSAŁKA, Wrocław, PRZYSTAŃ...
wstęp biletowany