17 listopad 2021

Juniorzy Panthers Wrocław zagrają o brąz. W najbliższą sobotę liczą na wsparcie kibiców

fot. nadesłane
W najbliższą sobotę – 20 listopada – drużyna juniorów Panthers Wrocław podejmie na murawie Stadionu Olimpijskiego ekipę Kraków Kings. To ostatni mecz w tym sezonie, a jego stawką będzie brązowy medal Mistrzostw Polski. Kilka godzin wcześniej pokazowe spotkanie rozegrają też najmłodsi zawodnicy z Wrocławia – Panthers Minis, którzy towarzysko zmierzą się z maluchami z Metropolitans Bydgoszcz.
REKLAMA
Mecz Juniorów rozpocznie się o punktualnie 15:00 i będzie dobrą okazją do mocnego zakończenia sezonu, bowiem w zaciętym półfinale, który zakończył się dogrywką, juniorzy Panthers Wrocław minimalnie ulegli drużynie Angels Toruń 12:14. Ta przegrana nie ostudziła jednak ich zapału – sztab i zawodnicy zapowiadają, że w sobotę dadzą z siebie wszystko, by sięgnąć po brązowy medal PFLJ. Mecz zapowiada się więc widowiskowo – tym bardziej, że juniorzy, którzy w weekend wybiegną na boisko, w niedalekiej przyszłości będą stanowić o sile pierwszej drużyny – niektórzy z nich towarzyszą już starszym kolegom w treningach.

Jak na mecze Panthers przystało, na stadionie nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Wcześniej, o 12:00, swoje pokazowe spotkanie na dużym obiekcie rozegrają także gracze Panthers Minis. To najmłodsza sekcja futbolowa – występują w niej zawodnicy w wieku od 6 do 12 lat.

Organizatorzy to towarzyskie spotkanie z zespołem Metropolitans z Bydgoszczy polecają w szczególności rodzicom i dzieciom, które aktualnie szukają swojego miejsca w świecie sportu.

Przedstawiciele klubu zachęcają do wsparcia obu drużyn głośnym dopingiem w weekend – tym bardziej, że na wrocławskim stadionie w roli kibiców pojawią się również zawodnicy seniorskiej sekcji Panthers Wrocław, którzy mają za sobą udany sezon w European League of Football.

Bilety na sobotnie mecze Panthers Wrocław można kupić w kasach Stadionu Olimpijskiego w dniu meczu w cenie 10 zł.  Dzieci poniżej 6. roku życia na mecz wchodzą za darmo. Serdecznie zapraszamy!

Co: Mecz drużyn juniorskich Panthers Wrocław – Angels Toruń
Kiedy: 20 listopada 2021, godz. 15:00
Gdzie: Stadion Olimpijski we Wrocławiu
Bilety: Dostępne w kasie stadionu w dniu meczu w cenie 10 zł
Link do wydarzenia: bit.ly/Panthers-Kings
Szczegóły: Mecz poprzedzi towarzyskie spotkanie Panthers Minis – Metropolitans Bydgoszcz, które rozpocznie się o godz. 12:00.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2022-01-27 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-05 16:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-05 16:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany