Ubezpieczenia artykuł sponsorowany
29 czerwiec 2021

Ubezpiecz się na wakacje z Getin Bankiem i zyskaj kartę podarunkową Allegro

fot. nadesłane
Lato to czas wakacji i wyjazdów – w tym roku szczególnie wyczekiwanych. Po miesiącach spędzonych w covidowym lockdownie wszyscy marzymy o tej chwili, gdy po spakowaniu walizek będziemy przekręcać klucz w zamku. Wreszcie chwila oddechu i beztroski!
Przed podróżą warto chwilę pomyśleć o sprawach przyziemnych i zadbać o swoje bezpieczeństwo – czyli wykupić ubezpieczenie turystyczne. Na szczęście czasy, w których trzeba było wybrać się po polisę osobiście do agenta ubezpieczeniowego, już dawno minęły. Teraz można to zrobić zdalnie - w dowolnym miejscu, o dowolnej porze dnia. W Getin Banku umożliwiamy łatwy i szybki zakup polisy na wyjazd zagraniczny w „Markecie Ubezpieczeniowym” w bankowości internetowej, mobilnej lub przez infolinię naszego banku. Można to zrobić nawet w ostatniej chwili, na krótko przed planowanym wyjazdem. Oprócz ubezpieczenia samej podróży, warto pamiętać o bezpieczeństwie naszego domu. Spośród kilku wariantów dajemy wybór dobrej, dopasowanej do konkretnych potrzeb oferty, która będzie chronić przed skutkami różnych nieprzyjemnych sytuacji losowych. Dodatkowo klienci, którzy kupią w naszym banku ubezpieczenie do 31 lipca 2021 r., mogą skorzystać ze specjalnej letniej promocji. Przy zakupie ubezpieczenia turystycznego lub ubezpieczenia nieruchomości i spełnieniu warunków promocji mogą otrzymać karty podarunkowe o wartości od 30 do 50 zł. Ze szczegółami promocji można zapoznać się tutaj:

Promocja ubezpieczenia turystycznego Bezpieczna Wyprawa z kartą podarunkową Allegro
Promocja ubezpieczenia nieruchomości Mój Bezpieczny Dom z kartą podarunkową Allegro

Turyści często kojarzą ubezpieczenie podróżne z ekstremalnymi wyprawami i nie myślą o jego wykupieniu w przypadku zwykłych wczasów. Dlaczego warto to zrobić przed każdą podróżą? Powodów jest wiele. Wypadki, choroby czy kontuzje mogą zdarzyć się wszędzie. Ubezpieczenie turystyczne „Bezpieczna Wyprawa”, które oferujemy w Getin Banku, gwarantuje właśnie w takich sytuacjach bezpłatną pomoc medyczną w czasie podróży zagranicznej. Zapewnia również ochronę w przypadku zachorowania na Covid-19. Klienci naszego banku mają do wyboru kilka wariantów ubezpieczenia, z sumami ubezpieczenia kosztów leczenia, ratownictwa i transportu od 100 tys. do 700 tys. zł. Dodatkowo można je rozszerzyć, między innymi, o ochronę sprzętu sportowego i ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży. Ta ostatnia opcja może okazać się szczególnie przydatna w czasie pandemii, która wciąż potrafi pokrzyżować plany wyjazdowe. W takiej sytuacji klient może otrzymać zwrot wydatków poniesionych w związku z podróżą. Nasze ubezpieczenie podróżne można wykupić dla wszystkich uczestników wyprawy, bez ograniczeń wiekowych.

Jaki jest najlepszy sposób, aby wyjechać ze spokojną głową i nie martwić się o pozostawiony bez opieki dorobek życia? Ubezpieczenie nieruchomości „Mój Bezpieczny Dom”, uwalnia od niepokoju o stan naszych domów w momencie powrotu z wakacji. Oferta obejmuje kilka różnych wariantów do wyboru, z różnymi zakresami ochrony oraz sumami ubezpieczenia. Ubezpieczenie dopasowane jest do indywidualnych potrzeb klientów. Są opcje ochrony dla właścicieli nieruchomości, którzy zamieszkują nieruchomości, właścicieli, którzy wynajmują nieruchomości oraz dla lokatorów. Ubezpieczenie zapewnia ochronę na wypadek różnych sytuacji życiowych, między innymi kradzieży, pożaru czy zalania nieruchomości. Co ważne, można je również rozszerzyć o ochronę ruchomości domowych na wypadek zdarzeń losowych oraz od kradzieży z włamaniem. Ubezpieczyć można również przedmioty szklane: okna, lustra, a także obiekty tzw. małej architektury, czyli ogrodzenie, bramę, budynek gospodarczy czy garaż. Przy takim pakiecie o nic nie trzeba się już martwić. Dużym udogodnieniem jest również możliwość rozłożenia płatności składki na raty, nawet miesięczne.

W ramach ubezpieczenia nieruchomości klienci mogą korzystać z oferty Assistance Domowy, czyli pakietu różnych usług w przypadku zaistnienia określonych okoliczności. Można na przykład liczyć na pomoc specjalistów z różnych dziedzin, dozór mienia, interwencję ślusarza czy pomoc w odzyskaniu danych. Za dodatkową opłatą Pakiet Assistance można rozszerzyć o dostępne całą dobę, siedem dni w tygodniu usługi dla właścicieli rowerów. Są to: transport roweru, zwrot kosztów naprawy oraz specjalna infolinia udzielająca informacji na temat serwisów i sklepów rowerowych. Dodatkowe opcje mogą zainteresować również właścicieli zwierząt domowych. Dla nich przewidzieliśmy pokrycie kosztów wizyty u weterynarza, transport do i z placówki weterynaryjnej, pomoc w organizacji poszukiwań w przypadku zaginięcia zwierzęcia domowego oraz stały dostęp do infolinii weterynaryjnej, a w razie takiej konieczności, również uśpienie psa lub kota.

Szeroki zakres ubezpieczenia podróżnego, w połączeniu z dobrze chronionym domem to spokojna głowa podczas urlopu. Łatwiej wtedy skupić się na przyjemnych chwilach i odpocząć od codziennych obowiązków.

Nota prawna:
Szczegóły oferty, w tym sposób ustalania składki i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela znajdują się Ogólnych warunkach ubezpieczenia dostępnych na getinbank.pl oraz w naszych placówkach. Ubezpieczycielem jest TU EUROPA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie pełni rolę agenta ubezpieczeniowego.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2021-11-23 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-26 20:15
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-27 19:00
miejsce
Hala Stulecia, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-29 17:30
miejsce
Teatr Polski, Wrocław, ul. G....
wstęp biletowany