Dwie Typiary Sylwia Wiszowata oraz Wiktoria Chachulska + Grupa Wiktora

zdjęcie: Dwie Typiary Sylwia Wiszowata oraz Wiktoria Chachulska + Grupa Wiktora / kupbilecik24.pl / Dwie Typiary Sylwia Wiszowata oraz Wiktoria Chachulska + Grupa Wiktora
kupbilecik24.pl / Dwie Typiary Sylwia Wiszowata oraz Wiktoria Chachulska + Grupa Wiktora
Zapraszamy 31 maja 2023 roku do Wyspa Tamka, Wrocław, Wyspa Tamka 2.
REKLAMA
data: 2023-05-31 19:00
miejsce: Wyspa Tamka, Wrocław, Wyspa Tamka 2
bilety: KUP BILET
 

Wrocław - Dwie Typiary, trzech typów i jedna typiara gościnnie, to daje nam trzy typiary i trzech typów. Co oznacza ten wspaniały parytet? Otóż jest to skład gości zaproszonych na kolejną edycję Kolektywnej Sceny Komediowej, która odbędzie się już 31 maja na wyspie Tamka. Dwie Typiary to nazwa kolektywu stand-upowego w skład którego, bez zaskoczenia, wchodzą dwie wybitnie zabawne typiary.

Sylwia Wiszowata oraz Wiktoria Chachulska to młode, utalentowane stand-uperki, stojące u progu wielkich karier. Sylwia niedawno pokazała się światu w projekcie " Debiuty" organizowanym przez Stand-up Polska i jej występ zrobił niemałe zamieszanie. Debiut Wiktorii w ramach tego projektu został również oficjalnie potwierdzony i niebawem będzie można obejrzeć go w internecie.

Grupa Wiktora to teatr improwizacji w skład którego wchodzą Luka oraz Bracia Walentynowicz gościnnie ich szeregi zasili również Katarzyna Głód. Ta wybitnie utalentowana i doświadczona ekipa przeniesie Was w świat komedii tworzonej na żywo na waszych oczach i z waszym udziałem.

Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Kolektywna Scena Komediowa
artyści:
Walentynowicz i jego brat, Marcin Jagodzinski, Marcel Bieńkowski, Szymon Jaworski
Uwaga! Ciekawostka - człowiek scrollując ekran smartfona przesuwa palcem średnio 131 metrów obrazu dziennie. Mimo, że wymyśliłem te dane to nadal są świetnym argumentem żeby opuścić wygodny obracany fotel, ubrać wypraną koszulkę i wejść w tajemniczy świat rzeczywistości. Czy wiedziałeś, że śmieszne kotki można spotkać również poza internetem? Tak samo jest ze śmiesznymi ludźmi! Zebraliśmy ich dla Ciebie w jednym miejscu. SOCIAL KOMEDIA to platforma do przełamywania barier, tych codziennych i tych artystycznych, tu komedia tworzy się na żywo, na twoich oczach i z twoim udziałem. Mieszamy ze sobą ludzi i dziedziny, profesjonalistów z tymi, którzy stawiają swoje pierwsze kroki, aby w efekcie otrzymać wyśmienity koktajl dobrego humoru. Czy będzie idealnie aksamitny? Oczywiście, że nie! Ale czy to właśnie nie te pojedyczne grudki powodują, że całość smakuje znakomicie? Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Wrocław
15.7°C
wschód słońca: 04:38
zachód słońca: 21:02
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-06-07 19:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-07 19:00
miejsce
WędrówkiPub, Wrocław, ul. Podwale...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-07 19:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-07 19:15
miejsce
Wrocławski Teatr Współczesny im....
wstęp biletowany