26 czerwiec 2020

FAUSTINA CALAVERA - Latin Cumbia Band zagra w Starym Klasztorze

kupbilecik24.pl / FAUSTINA CALAVERA - Latin Cumbia Band zagra w Starym Klasztorze!
Zapraszamy 30 lipca 2020 roku do Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1.
Koronawirus
dolnośląskie
2972
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
data: 2020-07-30 20:30
miejsce: Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
bilety: KUP BILET
 

Klub Stary Klasztor zaprasza 30 lipca na spotkanie z gorącą południowoamerykańską muzyką cumbia! Na Letniej Scenie na Dziedzińcu zagra międzynarodowy zespół FAUSTINA CALAVERA - dobra zabawa gwarantowana!

Faustina Calavera to wrocławski zespół, który gra latynoamerykańską muzykę cumbia. Członkowie zespołu pochodzą z Argentyny, Chile, Meksyku, Norwegii i Polski. Czym jest cumbia? Cumbia to muzyka o charakterystycznym rytmie, która powstała w XVII wieku w Ameryce Południowej. Od tamtego czasu na jej rytm wpłynęła kultura afrykańska, latynoski folklor, psychodeliczny rock, electro i ska. Fuzja tych dźwięków, kultur, różnic i podobieństw sprawiła, że po prostu chce się to wytańczyć i oddać się tej energii. Jesteśmy Faustina Calavera, porywamy do tańca i zabawy. Gramy na festiwalach, imprezach masowych, weselach, chrzcinach a nawet pogrzebach!

ENG:
Faustina calavera is a Cumbia band based in Wroclaw, Poland formed by a diverse range of musicians coming around the world as Argentina, Chile, Mexico, Norway and Poland. But what is this Cumbia music? Cumbia is a latin folk music emerging at the end of the 17th century and trespassing through ages to this day, transforming into a spectacular crossover that mixes african rhythms, natives rhythms, psychedelic rock, electro music and ska. All this fusion provides the perfect vibe for having a great time for dancing and fun. We are Faustina Calavera and We brings the energy, entertainment and dance to any kind of party, festivals, baptism, weddings and even funerals!

Zakupione bilety upoważniają do zajęcia miejsca siedzącego, które będzie wskazane przez obsługę przy zachowaniu obowiązujących norm sanitarnych. Uwaga, ilość miejsc ograniczona!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Faustina Calavera - Latin Cumbia Band
artyści:
Faustina Calavera
Faustina Calavera to wrocławski zespół, który gra latynoamerykańską muzykę cumbia. Członkowie zespołu pochodzą z Argentyny, Chile, Meksyku, Norwegii i Polski. Czym jest cumbia? Cumbia to muzyka o charakterystycznym rytmie, która powstała w XVII wieku w Ameryce Południowej. Od tamtego czasu na jej rytm wpłynęła kultura afrykańska, latynoski folklor, psychodeliczny rock, electro i ska. Fuzja tych dźwięków, kultur, różnic i podobieństw sprawiła, że po prostu chce się to wytańczyć i oddać się tej energii. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
2972
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2020-09-10 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-11 19:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Teatr Polski, Wrocław, ul. G....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 20:00
miejsce
Sala Audytoryjna WCK, Wrocław, ul....
wstęp biletowany