23 styczeń 2023

KŁAMSTWO- komedia małżeńska w gwiazdorskiej obsadzie

zdjęcie: KŁAMSTWO- komedia małżeńska w gwiazdorskiej obsadzie / kupbilecik24.pl / KŁAMSTWO- komedia małżeńska w gwiazdorskiej obsadzie!!!
kupbilecik24.pl / KŁAMSTWO- komedia małżeńska w gwiazdorskiej obsadzie!!!
Zapraszamy 24 marca 2023 roku do Sala Koncertowa Radia Wrocław, Wrocław, al. Karkonoska 10.
REKLAMA
data: 2023-03-24 20:00
miejsce: Sala Koncertowa Radia Wrocław, Wrocław, al. Karkonoska 10
bilety: KUP BILET
 

Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Autor wie sporo o związkach damsko-męskich. Ktoś mógłby powiedzieć, a kto nie wie? On jednak umiejętnie i prowokacyjnie przełożył to na słowa... Słowa, które tną. Jak brzytwa. A tonący?... No właśnie. Metaforycznie udało się tu połączyć Bergmanowskie "Sceny z życia małżeńskiego" z kilkoma komediami Woody Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, ale zawiera racjonalny, ale i filozoficzny podtekst. Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat, niedawno powiedział : "Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że, paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy". Szanowni Państwo, żeby się nauczyć, sztukę tę będzie można zobaczyć... należy zobaczyć, koniecznie, a okazji nie zabraknie.

Reżyseria: Wojciech Malajkat.

Obsada wymienna: Katarzyna Skrzynecka, Anna Korcz, Milena Suszyńska, Ada Kalska, Mikołaj Roznerski, Sambor Czarnota, Piotr Szwedes, Wojciech Malajkat.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Kłamstwo
artyści:
Katarzyna Skrzynecka, Milena Suszyńska, Sambor Czarnota, Wojciech Malajkat, Adriana Kalska i inni
Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... Kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu "Kłamstwo"! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Wrocław
2.9°C
wschód słońca: 07:31
zachód słońca: 16:38
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-01-31 20:00
miejsce
CENTRUM KULTURY AGORA, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-31 20:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-01 19:00
miejsce
CENTRUM KULTURY AGORA, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-01 19:00
miejsce
Wrocławski Teatr Współczesny im....
wstęp biletowany