20 listopad 2023

Koncert Transgresja & Hope we Wrocławiu

zdjęcie: Koncert Transgresja & Hope we Wrocławiu / kupbilecik24.pl / Koncert Transgresja & Hope we Wrocławiu
kupbilecik24.pl / Koncert Transgresja & Hope we Wrocławiu
Zapraszamy 1 grudnia 2023 roku do Klub Łącznik, Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3.
REKLAMA
data: 2023-12-01 20:00
miejsce: Klub Łącznik, Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3
bilety: KUP BILET
 

Transgresja rusza razem z poznańską formacją HOPE do Klubu Łącznik we Wrocławiu by dać Wam koncert pełen pozytywnych emocji, który na długo zapadnie w Waszych serduchach.

Wizytówką Dąbrowskiej Transgresji jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni! W ciągu siedmiu lat działalności zespół aktywnie udzielał się zarówno na scenie, jak i w studiu, zyskując uznanie na przeglądach muzycznych i konsekwentnie poszerzając swoje audytorium dzięki udanym występom na wielu koncertach klubowych i plenerowych. Przemierzając muzyczny szlak ze swoją wierną Watahą, Transgresja pojawiła się w telewizyjnym show "Mam Talent", dotarła do finału Antyfestu 2018, zagrała na scenie Viva Kultura festiwalu Pol"and"Rock 2019 oraz na CieszFanów Festiwal 2021, a także zdobyła nagrodę specjalną w konkursie Jarocińskie Rytmy Młodych. W 2022 roku Zespół pojawił się ponownie na Pol"and"Rock występując na małej scenie. Dzięki niesamowitemu zaangażowaniu w plebiscycie Złotego Bączka, Transgresja pomimo zajęcia drugiego miejsca została zaproszona, by raz jeszcze wystąpić na Dużej Scenie najpiękniejszego festiwalu na świecie.

Do artystycznego dorobku formacji należy demo "Ludzie Atomów Masowej Destrukcji", EP-ka "Spokój Znajdzie Niewielu" oraz album "Brak Równowagi", który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz krytyków muzycznych. 25 lutego 2022 na sklepowych półkach pojawił się drugi album - "Goliat". Obecnie trwają intensywne prace nad trzecim albumem. W 2023 zespół wyrusza w trasę koncertową "Rozbudzam nadzieję" obejmującą kilkadziesiąt koncertów klubowych, gdzie będzie można usłyszeć przedpremierowo utwory z nadchodzącego albumu.

Hope istnieje od 2006 roku i od samego początku tworzy muzykę z gatunków rapcore i nu metal. W utworach można odnaleźć sporo inspiracji takimi zespołami jak Korn czy Limp Bizkit. Muzyka zespołu charakteryzuje się bardzo energicznym i pozytywnym przekazem trafiającym do dość szerokiej grupy odbiorców. W 2009 roku ukazał się debiutancki album "Join the gang", który oprócz Polski został również wydany w Japonii. Zespół został zauważony na rynku, co przełożyło się na występy na coraz większych wydarzeniach muzycznych w kraju i za granicą. Po 5 latach, w 2014 roku wydany został kolejny album "Da best of". Zawiera on 13 kompozycji z gatunków rapcore i nu metal. Najnowszym wydawnictwem zespołu jest pochodzący z początku 2019 roku album "Name it".


Zespół ma na swoim koncie wiele występów na różnego rodzaju wydarzeniach muzycznych. Bez wątpienia sukcesem formacji jest 4-krotny występ na największym w Polsce i jednym z największych europejskich festiwali Pol"and"Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock). Grupa występowała również poza granicami Polski, na przykład w Rosji, Bułgarii, Czechach, Niemczech, Szwajcarii i na Ukrainie. W 2015 roku, jako pierwszy polski zespół w historii, HOPE mieli zaszczyt wystąpić jako support przed Limp Bizkit podczas ich koncertu w Krakowie. Poza tym formacja miała okazję grać na tej samej scenie przez innymi znanymi wykonawcami, na przykład przed Body Count z Ice-T, Suicidal Tendencies, Jinjer, Hactivist, Hed(p.e.) oraz Skindred.

Plan wydarzenia:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Hope
21.00 - Transgresja

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Hope
artyści:
Hope
Ostatnio widzieliśmy ich na głównej scenie woodstockowej, gdzie otwierali 3 dzień, jak dobrze pamiętamy. I co? I ogień! Ich można słuchać z CD, można oglądać na YouTubie, ale na koncercie być po prostu trzeba. To jedna z tych kapel, która całą swoją moc oddaje podczas koncertów. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Wrocław
-1.6°C
wschód słońca: 07:32
zachód słońca: 15:48
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-12-02 11:00
miejsce
Klub Firlej, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-02 13:00
miejsce
Klub Firlej, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-02 15:30
miejsce
Impart Centrum, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-02 15:30
miejsce
Impart Centrum, Wrocław, ul....
wstęp biletowany