19 lipiec 2021

Koncert ZŁOTE LATA POLSKIEGO ROCKA

kupbilecik24.pl / Koncert ZŁOTE LATA POLSKIEGO ROCKA
Zapraszamy 29 sierpnia 2021 roku do Centrum Historii Zajezdnia, Wrocław, ul. Grabiszyńska 184.
REKLAMA
data: 2021-08-29 17:00
miejsce: Centrum Historii Zajezdnia, Wrocław, ul. Grabiszyńska 184
bilety: KUP BILET
 

Koncert ZŁOTE LATA POLSKIEGO ROCKA w Centrum Historii Zajezdnia

wROCK for Freedom zaprasza na koncert "Złote lata polskiego rocka". 29 sierpnia spotkamy się tradycyjnie już w Centrum Historii Zajezdnia - byłej Zajezdni Autobusowej przy ul. Grabiszyńskiej - bliskim sercu wrocławian miejscu, gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się dolnośląska Solidarność.

Pierwsza część koncertu dedykowana będzie pamięci Krzysztofa Krawczyka, wybitnego polskiego wokalisty, który odszedł od nas przedwcześnie w kwietniu tego roku, ale Jego twórczość pozostanie w pamięci niezliczonej ilości fanów. W specjalnie przygotowanym pro gramie pt. "To co dał nam świat" usłyszymy najpiękniejsze piosenki Krzysztofa Krawczyka z wszystkich etapów Jego długiej kariery - od zespołu Trubadurzy, przez solowe projekty w Polsce i za granicą, po współpracę z Goranem Bregovicem i Edytą Bartosiewicz. W Centrum Historii Zajezdnia zabrzmią znane wszystkim przeboje: "Jak minął dzień", "Byle było tak", "Pamiętam ciebie z tamtych lat", "Byłaś tu", "Parostatek", " Mój przyjacielu", "Trudno tak (razem być nam ze sobą...)" i wiele innych utworów z szerokiego repertuaru Artysty

W drugiej części koncertu zaprosimy publiczność do wspólnego śpiewania rockowych przebojów z lat 80". W koncercie "Chcemy być sobą" zagramy i zaśpiewamy razem piosenki Perfectu, Dżemu, Lady Pank, Budki Suflera, Maanamu, Lombardu, Kultu, Republiki, Turbo i innych polskich zespołów, które tworzyły historię polskiej muzyki równolegle z historią Polski i Europy tworzoną, jawnie i w podziemiu, przez NSZZ "Solidarność" w latach 80-tych XX wieku.

Podczas koncertu usłyszymy wrocławskich wokalistów znanych z telewizyjnych programów " The Voice of Poland", "Bitwa na głosy" i "Szansa na sukces". Akompaniować będzie zespół znakomitych muzyków pod kierownictwem artystycznym Marka Popowa z gościnnym udziałem gitarzysty zespołu Perfect - Jacka Krzaklewskiego.

Zapraszamy do wspólnego śpiewania!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Złote Lata Polskiego Rocka
artyści:
Wrocławscy wokaliści, zespół artystyczny Marka Popowa, Jacek Krzaklewski
W specjalnie przygotowanym pro gramie pt. "To co dał nam świat" usłyszymy najpiękniejsze piosenki Krzysztofa Krawczyka z wszystkich etapów Jego długiej kariery - od zespołu Trubadurzy, przez solowe projekty w Polsce i za granicą, po współpracę z Goranem Bregovicem i Edytą Bartosiewicz. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2021-09-24 20:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-25 12:00
miejsce
ATM Scena na Bielanach, Bielany...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-25 20:00
miejsce
ATM Scena na Bielanach, Bielany...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-27 20:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany