Piechotą do lata - rockowe przeboje o lecie i wakacjach!

zdjęcie: Piechotą do lata - rockowe przeboje o lecie i wakacjach! / kupbilecik24.pl / Piechotą do lata - rockowe przeboje o lecie i wakacjach!
kupbilecik24.pl / Piechotą do lata - rockowe przeboje o lecie i wakacjach!
Zapraszamy 22 czerwca 2023 roku do Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1.
REKLAMA
data: 2023-06-22 20:00
miejsce: Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
bilety: KUP BILET
 

22 czerwca, w ostatni wieczór przed rozpoczęciem wakacji, zapraszamy miłośników dobrej zabawy pod sceną na koncert "Piechotą do lata, czyli rockowe przeboje o lecie i wakacjach!". "Lato wszędzie", "W dzień gorącego lata", "Dziewczyny lubią brąz", "Jesteśmy na wczasach", "Idę na plażę", "Chałupy welcome to", "Oprócz błękitnego nieba", "Podaruj mi trochę słońca", a także "Summertime", "Sunshine reggae", "Summer in the city" i wiele innych przebojów o lecie i wakacjach zaśpiewamy razem w jedną z najkrótszych nocy w roku.

Wspólne śpiewanie wakacyjnych hitów poprowadzą: Nikola Warda, Adeama Walkowiak i Wojtek Dereń, a grać będzie nasza niezawodna ekipa WrocLove Guitar Top, kierowana przez Marka "Stinga" Popowa. To będzie pożegnalny koncert kończący wiosenny sezon muzycznych spotkań w Starym Klasztorze - nie może Was zabraknąć!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Piechotą do lata
artyści:
WrocLove Guitar Top
Zapraszamy miłośników dobrej zabawy pod sceną na koncert "Piechotą do lata, czyli rockowe przeboje o lecie i wakacjach!". "Lato wszędzie", "W dzień gorącego lata", "Dziewczyny lubią brąz", "Jesteśmy na wczasach", "Idę na plażę", "Chałupy welcome to", "Oprócz błękitnego nieba", "Podaruj mi trochę słońca", a także "Summertime", "Sunshine reggae", "Summer in the city" i wiele innych przebojów o lecie i wakacjach zaśpiewamy razem w jedną z najkrótszych nocy w roku. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Wrocław
15.7°C
wschód słońca: 04:38
zachód słońca: 21:02
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-06-07 19:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-07 19:00
miejsce
WędrówkiPub, Wrocław, ul. Podwale...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-07 19:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-07 19:15
miejsce
Wrocławski Teatr Współczesny im....
wstęp biletowany