Zakupy artykuł sponsorowany
15 wrzesień 2022

Ciepła jesień z OKNOPLAST – teraz wybrane modele okien kupisz z rabatem - 10%

zdjęcie: Ciepła jesień z OKNOPLAST – teraz wybrane modele okien kupisz z rabatem - 10% / pixabay/21627
Warto zadbać o zatrzymanie ciepła w naszych domach, szczególnie gdy ceny energii nieubłaganie rosną, a zbliża się zima. Jednym ze sposobów na oszczędzenie ciepła jest wymiana okien i drzwi tarasowych na energooszczędne. Dlatego OKNOPLAST przygotował jesienną promocję, w której od 9 do 23 września 2022 roku klienci mogą kupić wybrane systemy okienne i drzwi tarasowe z upustem sięgającym nawet 10%.


Wczesna jesień to doskonały czas na wymianę okien. W tym roku, w związku z podwyżką cen energii, szczególnie warto postawić na okna o wysokich parametrach gwarantujących zmniejszenie utraty ciepła w pomieszczeniach. Energooszczędne okna w tym sezonie grzewczym mogą być wyjątkowo potrzebne, a takie w swojej promocji oferuje OKNOPLAST.

Jakie są zasady promocji?

Promocją -10% objęte są modele PIXEL o wysokich parametrach energooszczędności (w kolorze: biały, złoty dąb, orzech, woodec turner, winchester, antrazitgrau i antrazitgrau seidenglatt II) i HST MOTION (wybrane konfiguracje kolorystyczne), a także drzwi przesuwne SLIDE (rabat 5%) – wszystkie kolory i konfiguracje kolorystyczne, w których drzwi SLIDE są dostępne w ofercie. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na okna PIXEL, to producent w ramach promocji gwarantuje termin ich produkcji w 14 dni, od złożenia i opłacenia zamówienia. 

Jak dobrać okna?

Wybierając „ciepłe” okna dla naszego domu, powinniśmy zwrócić uwagę, aby parametr Uw był niższy od 1,1 W/(m²K). Im niższy parametr Uw, tym więcej ciepła okna zatrzymają wewnątrz domu, a to oznacza niższe rachunki za ogrzewanie.

Ważny jest także współczynnik g – współczynnik promieniowania słonecznego. Jego wartość dla okien podawana jest w % i im jest wyższy, tym więcej energii słonecznej trafi do naszego wnętrza przez szybę.
Aby zapewnić sobie dobre samopoczucie, należy szukać okien z wysokim parametrem Lt. Oznacza on przepuszczalność światła przez okno. Określa, ile światła przenika do wnętrza pomieszczenia. Im więcej światła wypełnia nasz dom, tym lepsze jest samopoczucie domowników, dlatego okna o odpowiednio wysokim parametrze Lt są jednymi z najczęściej wybieranych przez konsumentów.

Promocja na ciepło

Promocją objęte są systemy okienne i drzwi tarasowe szczególne dobrze służące zachowaniu ciepła w domu. Okna z serii PIXEL są nie tylko designerskie, ale też doświetlają pomieszczenie i są energooszczędne. Wyróżnia je autorski, smuklejszy, bardziej elegancki profil, z jedynym w Polsce, węższym o 33%, ruchomym słupkiem z symetrycznie umieszczoną klamką. Większa powierzchnia szyb, w porównaniu do tradycyjnych profili, pozwala na mniejsze zużycie energii na ogrzanie pomieszczenia, dzięki większej ilości ciepła wpadającego przez szybę.

Z kolei objęte promocją drzwi tarasowe HST to unikatowy, lekki styl konstrukcji, wysoki komfort obsługi, ponadprzeciętne doświetlanie i wysoki poziom termoizolacyjności. Jest on możliwy dzięki zastosowaniu zaawansowanych pakietów szybowych o grubości do 54 mm i profili o wysokiej termoizolacyjności. Drzwi HST MOTION odznaczają się bardzo dobrym parametrem Uw na poziomie 0,78 W/(m2K). Co ważne – ich zastosowanie pozwala na tworzenie dużych, stabilnych przeszkleń.

Promocją objęte są także tarasowe drzwi przesuwne SLIDE, które dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zapewniają łatwą i intuicyjną obsługę. Ich minimalistyczny design pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, co zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu, a stabilność drzwi i możliwość tworzenia dużych konstrukcji zapewnia szeroki zakres zastosowania. Drzwi tarasowe SLIDE wyróżnia też większa szczelność, niż w standardowych drzwiach tarasowych.

Jesienna promocja OKNOPLAST trwa od 9 do 23 września 2022 roku we wszystkich salonach marki w całej Polsce.

Więcej informacji na temat promocji można uzyskać na stronie internetowej OKNOPLAST.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Wrocław
2.3°C
wschód słońca: 07:40
zachód słońca: 15:45
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2022-12-07 19:00
miejsce
Akademia Club, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-07 19:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-07 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-08 19:30
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany