8 czerwiec 2021

Tarnogajski Pchli Targ wraca w nowej lokalizacji

fot. nadesłane
Już w najbliższą sobotę, 12 czerwca 2021, po pandemicznej przerwie powróci Tarnogajski Pchli Targ. W nowej odsłonie, zmienionej lokalizacji i z masą atrakcji. Tym razem wydarzenie odbędzie się przy ul. Nyskiej 66, przed Szkołą Podstawową nr 9.
REKLAMA
Na Tarnogajskim Pchlim Targu możesz kupić bądź sprzedać niemal wszystko: ubrania i ubranka, zabawki, bibeloty, książki, płyty, kasety a nawet drobne meble.

Wstęp jest wolny zarówno dla kupujących jak i sprzedających, jednak chęć wystawienia się trzeba wcześniej zgłosić, ze względu na ograniczoną ilość miejsca – informuje Basia Rogalińska ze stowarzyszenia Przyjazny Tarnogaj, organizatora wydarzenia – Wszystkich wystawców prosimy o  zgłoszenia poprzez naszą stronę: www.przyjaznytarnogaj.pl/pchli-targ

Oprócz stanowisk sprzedażowych odwiedzających czekają dodatkowe atrakcję organizowane.

Będzie też można zamienić słowo z psychologiem dziecięcym i logopedą, a także zobaczyć pokazową lekcję logopedyczną. Wszystko za sprawą ekipy z Rodzinkowa.
O godzinie 12:00 YogaLab zorganizuje pokazowe zajęcia dla dzieci, a pół godziny później dla dorosłych. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły na wydarzeniu na facebooku.

Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Wincentego Pola przygotuje specjalne stanowisko na którym kupicie pyszne ciasta, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na potrzeby szkoły.

Dodatkowo w czasie TPT odbędą się warsztaty z tworzenia świec sojowych, w ramach projektu „Wszystko po swojemu” realizowanego w ramach programu MikrograntyNGO. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły na wydarzeniu na facebooku.

Wracamy po długiej przerwie, spragnieni kontaktu z sąsiadami, którego w ciągu ostatniego roku, było tak mało – Tomasz Myszko-Wolski, Przyjazny Tarnogaj. – Jednak nie zapominamy o zagrożeniu związanym z pandemią koronawirusa. Zachowujemy dystans, stosujemy właściwą higienę rąk, ale też namawiamy też do zainstalowania aplikacji swojego banku na telefonie i dokonywanie płatności na numer telefonu.

Tarnogajski Pchli Targ, 12 czerwca 2021 (sobota), od 10 do 14.

Tarnogajski Pchli Targ to impreza cykliczna, odbywająca się 4 razy w roku, tak by przed każdym sezonem mieć szansę opróżnić swoje szafy z nam już niepotrzebnych, a jeszcze użytecznych rzeczy. Możemy pohandlować, powymieniać się, albo po prostu oddać.

Jednak TPT to przede wszystkim szansa, by spotkać się, porozmawiać i poznać sąsiadów. Dotychczasowe edycje przekonały nas, że to wydarzenie którego mieszkańcy Tarnogaju naprawdę potrzebują. Wydarzenie podróżuje po osiedlu, pierwsze edycje odbywały się na parkingu przed przedszkolem Pitagoras, potem zostało przeniesione na parking przed Centrum Aktywności Tarnogaju, by teraz zagościć przed Szkołą Podstawową nr 9 na ul. Nyskiej 66.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2021-08-27 20:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-29 18:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-05 15:00
miejsce
STATEK RUSAŁKA, Wrocław, PRZYSTAŃ...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-05 17:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany