Wydarzenia

Inauguracja cyklu mini-recitali wokalnych artystów Sceny Kamienica

dodano 2020-06-09 20:43:24
rozpoczęcie:
2020-09-03 19:00
miejsce:
Scena Kamienica, Wrocław, ul Joachima Lelewela 15
bilety:

Serdecznie polecamy nowy cykl koncertowy naszych śpiewających aktorów "CO MI W DUSZY GRA", podczas których będzie można usyszeń największe przeboje z musicali, świata rozrywki, filmów, bajek. Koncerty ukazują zupełnie inne oblicze naszych artystów, którzy mogą zaprezentować się w zupełnie innym, pieczołowicie przygotowanym przez siebie programie.

Występują:

Damian Domalewski - wokal

Ivan Zhukov - fortepian

Informujemy, że w związku ze stanem epidemii Teatr Scena Kamienica działa zgodnie z wytycznymi służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Liczba sprzedawanych miejsc stanowi 40% zajętości widowni. Sugerujemy okazywanie na telefonie lub tablecie biletu elektronicznego. Przed wejściem na wydarzenie obsługa mierzy każdemu wchodzącemu temperaturę. Należy także zdezynfekować dłonie w specjalnie wyznaczonej strefie. Wchodząc na teren Teatru Scena Kamienica, jak i podczas całego wydarzenia należy mieć zakryte usta i nos. W przypadku objawów chorobowych obsługa może odmówić wstępu na wydarzenie. Ze względu na wspólne bezpieczeństwo prosimy dostosowywać się do wszelkich zaleceń obsługi.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Co mi w duszy gra
artyści:
Artyści sceny kamienica
Serdecznie polecamy nowy cykl koncertowy naszych śpiewających aktorów "CO MI W DUSZY GRA", podczas których będzie można usłyszeń największe przeboje z musicali, świata rozrywki, filmów, bajek. Koncerty ukazują zupełnie inne oblicze naszych artystów, którzy mogą zaprezentować się w zupełnie innym, pieczołowicie przygotowanym przez siebie programie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
Koronawirus
dolnośląskie
63266
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2021-01-31 15:00
miejsce
Narodowe Forum Muzyki, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 20:00
miejsce
A2 Centrum Koncertowe, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-11 20:00
miejsce
Zaklęte Rewiry, Wrocław, Krakowska...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-16 19:00
miejsce
Hala Orbita, Wrocław, ul....
wstęp biletowany