Wydarzenia

Koncert w ramach cyklu Jazz w Światowidzie

dodano 2022-08-16 12:23:16
rozpoczęcie:
2022-09-30 19:00
miejsce:
Ośrodek Działań Twórczych Światowid, Wrocław, ul. Stefanii Sempołowskiej 54a
bilety:
Trio Michała Bobera, wokalisty o świetnym głosie, docenionym m.in. przez jurorów The Voice of Poland, zaprezentuje własne jazzowe aranżacje utworów z repertuaru Wielkich Nieobecnych m.in. Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego, Agnieszki Osieckiej, Krzysztofa Krawczyka i wielu innych. Nastrojowy koncert pełen lirycznej zadumy i wspomnień nieść będzie również garść refleksji o tym, co w życiu naprawdę jest ważne.

Michał Bober - voc.;

Tomasz Jędrzejewski - piano;

Piotr Sypień - kontrabas.

Michał Bober, wrocławski wokalista, laureat licznych konkursów wokalnych m.in. zdobywca I wyróżnienia w kategorii "Super Debiut" w koncercie Super Jedynek w głosowaniu widzów TVP podczas 48. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Reprezentował Polskę na Festiwalu New Wave w Jurmali na Łotwie. Jest solistą w Opole Gospel Choir, z którym od 2003 roku m.in. towarzyszy polskim artystom podczas KFPP w Opolu. Założyciel i członek zespołu Soul City - ćwierćfinalisty II edycji programu X Factor. Uczestnik 11. edycji The Voice of Poland 2020, w którym dotarł do odcinków finałowych.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wielcy Nieobecni - Zaduszki
artyści:
Michał Bober, Tomasz Jędrzejewski, Piotr Sypień
"Wielcy Nieobecni" to muzyczny wieczór, podczas którego będzie można usłyszeć i powspominać wybitnych polskich artystów, których już z nami nie ma. Wrocławski wokalista Michał Bober wraz z zespołem przypomną podczas koncertu kompozycje wybitnych polskich męskich wokalistów. W lirycznych kompozycjach takich artystów jak Andrzej Zaucha, Wojciech Młynarski, Bogusław Mec, Czesław Niemen, Marek Grechuta, usłyszymy takie utwory jak m.in. "C"est la vie", "Lubię wracać tam gdzie byłem", "Jej portret", "Pod papugami", "Jeden krótki dzień", "Opowiadaj mi tak" i wiele innych. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
3.8°C
wschód słońca: 07:40
zachód słońca: 15:45
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2022-12-07 19:00
miejsce
Akademia Club, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-07 19:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-07 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-08 19:30
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany