Wydarzenia

LUNA wystąpi w Starym Klasztorze!

dodano 2022-09-12 12:23:31
rozpoczęcie:
2022-11-16 20:30
miejsce:
Sala Witrażowa - Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
bilety:

Klub Stary Klasztor zaprasza 16 listopada do Sali Witrażowej na koncert LUNY.

LUNA - artystka sceny alternatywnej. Jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie została zaproszona do akcji na rzecz kobiet Spotify Equal, a jej wizerunek prezentowany był na słynnym nowojorskim Time Square. Od lat związana ze sceną, występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Doskonale czuje się na dużych scenach festiwalowych Pol"n"Rock czy kameralnych klubów. W ostatnim czasie w ramach letniej trasy koncertowej zaśpiewała m.in. na festiwalach Open"er, Edison, Lekko czy na Męskim Graniu.

Z dojrzałą wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem "Luna". Słuchacze docenili także jej charakterystyczną barwę głosu w połączeniu z hipnotycznym elektronicznym brzmieniem w kolejnych singlach "Zgaś", "Mniej", "Wirtualne Przedmieście" czy "Zabierz mnie". W listopada 2021 r. wydała minialbum "Caught in the night", za którą nominowana była do nagrody "Odkrycia Empiku", a promujący tę EPkę utwór "Fade" znalazł się na 14 playlistach "New Music Friday" poza Polską. 22 kwietnia 2022 wydała polskojęzyczny album "Nocne zmory". "Jest to album, któremu podporządkowałam cały swój czas, pełną myśli głowę, swoje wnętrze i coraz szybciej bijące serce. Cały mój świat. Zawarłam na nim to, jak ten świat postrzegam, jak z nim rezonuję, to co mnie zachwyca i co przeraża." - przyznaje artystka.

Luna ma 21 lat i studiuje Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Gra na skrzypcach i fortepianie. Pisze i komponuje. Sztuka, filozofia i ciuchy to jej plac zabaw, ale najbardziej bawi ją astrologia. Żyje po swojemu, dba o matkę Ziemię i czerpie z dobrotliwego Księżyca tle dobrej energii, ile zdoła. Ewentualne braki uzupełnia kawą. Kocha książki, Nicka Cava i Bjork. Emanuje jasnym światłem, pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem troszkę jakby nie z tego świata.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

LUNA
artyści:
Aleksandra Katarzyna Wielgomas
LUNA (Aleksandra Katarzyna Wielgomas) - studentka Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Pisze i komponuje, a także gra na skrzypcach i fortepianie. Występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Doskonale czuje się na dużych scenach festiwalowych Pol"n"Rock czy kameralnych klubów. W ostatnim czasie zaśpiewała na scenie alternatywnej Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz podczas gali Tik Tok Rising Star. Jesienią 2021 roku supportowała występy Eivør w Polsce, a na początku 2022 roku pojechała w klubową trasę koncertową. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
1.1°C
wschód słońca: 07:27
zachód słońca: 16:43
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-02-03 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-03 19:00
miejsce
Teatr Arka im. Renaty Jasińskiej,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-03 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-03 20:00
miejsce
Sala Witrażowa - Stary Klasztor,...
wstęp biletowany