Wydarzenia

Słuchowisko najbardziej pikantnych erotyków polskich z tanecznym show

dodano 2022-09-19 11:13:24
rozpoczęcie:
2022-11-06 18:00
miejsce:
Sala Teatralna NOT, Wrocław, Piłsudskiego 74
bilety:

Zapraszamy na pierwszy w polskim teatrze maraton erotyków polskich!

BAJKI DLA DOROSŁYCH
W pierwszej części słuchowiska usłyszymy najbardziej pikantne, nasączone humorem fraszki, wiersze i opowiadania autorstwa znakomitych polskich poetów, przeplatane brawurowym pokazem burleski. Jest to niewątpliwa okazja usłyszenia wstydliwej i skrywanej twórczości Jana Kochanowskiego, Jana Andrzeja Morsztyna, Stanisława Trembeckiego, czy Aleksandra hr. Fredry. Będzie to zaskakujący przekrój prozy powstałej na przestrzenii kilku wieków! Frywolne teksty przeplatają mistrzowskie pokazy choreograficzne oczarowujące bogactwem kostiumów.

Obsada:
NARRATOR: Tomasz Zieliński
ONA: Alicja Konarska
ON: Arkadiusz Cyran
TANCERKI REWIA NICE EWY CHROBAK

SZTUKA OBŁAPIANIA
Podczas drugiej odsłony spektaklu dowiemy się, jak przebiegała noc poślubna Pana Tadeusza z Zosią oraz sięgniemy do atlasu kamasutry Aleksandra hr. Fredry zawartego w jego "Sztuce obłapiania". Przeniesiemy się do dziewiętnastego stulecia, aby poznać tajniki sztuki uwodzeniai ówczesne fantazje. Dla jeszcze większego rozgrzania atmosfery poszczególne części przeplatane będą żywiołowym show tanecznym.

Obsada:
Arkadiusz Cyran, Jolanta Zakrzewska - aktorzy
Tancerki REWIA NICE

Koncepcja spektaklu, reżyseria: MACIEJ MICHAŁKOWSKI
Reżyseria dźwięku, efektów słuchowiska, dekoracje: DAMIAN DOMALEWSKI
Ruch sceniczny, choreografia: EWA CHROBAK

Spektakl dla widzów pełnoletnich.

Czas trwania spektaklu: 110" [jedna przerwa 15"]

Dostępne BILETY VIP, które gwarantują najlepsze miejsca na widowni (loża), kameralne spotkanie w zabytkowej Sali Jadwigi Śląskiej przy lampce wina w trakcie antraktu oraz upominek od Teatru Scena Kamienica.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Erotyki polskie - maraton
artyści:
Alicja Konarska, Jan Kowalewski, Jolanta Zakrzewska, Arkadiusz Cyran
Po raz pierwszy w historii polskiego teatru maraton słuchowiska polskich erotyków! Najbardziej pikantne, nasączone humorem fraszki, wiersze i opowiadania autorstwa znakomitych polskich poetów, przeplatane brawurowym pokazem burleski. Będzie można usłyszeć w formie słuchowiska nieco skrywaną twórczość Jana Kochanowskiego, Jana Andrzeja Morsztyna, Stanisława Trembeckiego, czy Aleksandra hr. Fredry. Dowiemy się, jak przebiegała noc poślubna Tadeusza z Zosią oraz sięgniemy do rozerotyzowanej twórczości Aleksandra hr. Fredry w jego "Sztuce obłapiania". Spektakl przygotowany z dbałością o najmniejsze detale, ukazujące życie seksualne na przełomie XIX i XX wieku, a jednocześnie wysmakowany i pełen ambitnego humoru! Wstydliwą poezję przeczytają znakomici wrocławscy aktorzy, a o ciekawe i żywiołowe choreografie zadbają tancerki Rewia Nice, które zespolą obydwie części, jak i poszczególne utwory literackie pokazem namiętnej burleski i show tanecznym. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
1.4°C
wschód słońca: 07:36
zachód słońca: 16:33
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-01-27 18:30
miejsce
Ośrodek Działań Twórczych...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 19:00
miejsce
Restauracja Mińska 38, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany