reklama
Wydarzenia

Świąteczna manufaktura z papieru - kartki w technice Iris Folding i bombki w technice scrapbookingu

dodano 2025-11-17 19:13:25
rozpoczęcie:
2025-11-27 17:00
miejsce:
Miejska Biblioteka Publiczna im. T. Różewicza we Wrocławiu, MultiCentrum, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 210
bilety:

Technikę Iris Folding zapoczątkowano w Holandii, gdzie młodzi rzemieślnicy tworzyli swoje własne wzory, używając odciętego z kopert papieru. Dzisiaj twórcy używają różnorodnych lekkich papierów, takich jak ścinki, papier do origami, papier pakowy, koperty lub strony z kolorowych czasopism. Czasem używa się także wstążek. W trakcie warsztatów uczestnicy wykonają kartki świąteczne lub bileciki do prezentów oraz ozdobną bombkę na choinkę z akrylowej bazy, którą wypełnimy świątecznymi dekoracjami.

Warsztat wyłącznie dla osób dorosłych (18+).

Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są jedynie posiadacze aktywnej imiennej karty bibliotecznej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu. Kartę należy okazać razem z biletem.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Warsztaty dla dorosłych w MultiCentrum
artyści:
Warsztaty haftu tradycyjnego
Zapraszamy na warsztaty haftu tradycyjnego, którym ozdobimy płócienne osłonki na jesienne przetwory. Nie umiesz haftować Nie szkodzi, pokażemy ci podstawowe ściegi. Na miejscu dostępne będą wszystkie materiały. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
19.5°C
wschód słońca: 05:48
zachód słońca: 19:53
Koronawirus
dolnośląskie
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2026-04-18 17:00
miejsce
Klub Wędrówki, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2026-04-18 18:00
miejsce
Zaklęte Rewiry, Wrocław, Krakowska...
wstęp biletowany
kiedy
2026-04-18 18:30
miejsce
Impart Centrum, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2026-04-18 19:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany