Wydarzenia

Dzień II

dodano 2022-10-07 19:13:42
rozpoczęcie:
2022-11-26 12:00
miejsce:
WędrówkiPub, Wrocław, ul. Podwale 37/38
bilety:

Zadanie domowe i Dzień Drugi

Znasz już podstawowe zasady? To napisz w końcu swój tekst! Wyślij go do nas a przed Drugim dniem dostaniesz indywidualne uwagi i wskazówki, które będziesz mógł wykorzystać na scenie.

- prezentacja tekstu
- praca z mikrofonem
- poruszanie się na scenie
- interakcja z publicznością
- jak radzić sobie z tremą
- praca głosem

Prowadzącym jest Michał Juszczak - wrocławski komik z wieloletnim doświadczeniem. Z jego rad i wsparcia korzystają kolejne roczniki komików występujących w klubach i salach w całej Polsce. Do tej pory skupiał się na pracy indywidualnej, postanowił jednak poszerzyć tę formułę i wzbogacić ją o warsztaty. Michał przez lata organizował występy komików w ramach Festiwalu Wrocek i zna wszystkich w branży (przynajmniej tych, których warto znać). Członek grup improwizacyjnych, autor scenariuszy i niezliczonych materiałów w mediach społecznościowych.

Jego podopieczni piszą o nim tak:
Mateusz Gołuch (uczestnik warsztatów "Stand-up w Budowie") - "Z całego serca polecam warsztaty z Michałem. Podczas warsztatów dowiedziałem się jak konstruować żarty. Zmieniło się moje myślenie podczas pisania żartów. Ćwiczenia pozwoliły pobudzić moją wyobraźnie, kreatywność i zauważać rzeczy o których wcześniej nie miałem pojęcia. Michał pomógł mi dopracować mój pierwszy materiał z którym mogę jeździć na open mic. Podczas drugiego dnia, zaprosił również zaprzyjaźnionego komika, który zwracał również uwagę na moje mocne i słabe strony nad którymi muszę popracować i dał cenne wskazówki na przyszłość. Jakość całych warsztatów zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Raz jeszcze, gorąco polecam."

Adam Stańko (uczestnik warsztatów "Stand-up w Budowie") - "Rewelacyjny warsztat. Wspaniała atmosfera. Super czas. Dziękuję!"

Grzegorz Wójtowicz (72 miejsce wg rankingu standupedia.pl) - "Na początku mojego przygody ze stand-upem Michał zwrócił mi uwagę na błędy scenicznie, które sam zauważyłbym dopiero po długim czasie na scenie. Pomogło mi to znacznie poprawić się podczas każdego kolejnego występu"

Paweł Ścierski (Zwycięzca "Roast Battle 2022") - Michał pomógł mi postawić pierwszy krok w komedii, a potem wziąć rozpęd i biegiem ruszyć w stand-upową podróż. Jego duże doświadczenie ze scen impro i stand-up jest nieocenione, a analityczne spojrzenie na tworzenie materiału pomaga rozwinąć skrzydła.

Piotr Nowak (Zwycięzca "Kuźnia Stand-upu 2022) - ""Siema, przygodę ze standupem zacząłem w zeszłym roku i powiem wam więcej osób jak Michał przydałoby się spotkać na swojej drodze. Biorąc pod uwagę dużą barierę wejścia w świat standupu, dobrze spotkać się i powymieniać spostrzeżeniami związanymi ze swoim materiałem, potwierdzić czy dany żart "juz był", czy po prostu poplotkować Po tym jak udało mi się już dojść do jakiegoś i bomba nie była już strasznym słowem Michał wziął mnie pod swoje skrzydła i miałem okazję zrobić pierwsze wystepy jako support (30-35 minut już nie przelewki) za to ja jak i wiele moich znajomych, początkujących komików bedziemy wdzieczni, bo tak zdobytego doświadczenia na początku drogi komika nie da się ocenić. Także polecam mocno te warsztaty,"

Konrad Lis - "Polecam tego gościa mało kto patrzy tak na komedie od strony technicznej jak on ,niebywałe doświadczenie jak i warsztat który niejedno krotnie mi bardzo pomógł.Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu"

Martyna Podwysocka
- "Michał Juszczak wprowadził mnie w świat komedii. Miał gotowe wskazówki na to jak zacząć, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Pomógł mi tez spojrzeć na moje teksty pod kątem technicznym. Nie wiesz jak zacząć? Zacznij od Michała

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Stand-up w budowie
artyści:
Warsztaty komediowe
"Stand up w budowie" to warsztaty komediowe skierowane do zupełnie nowych komików jak i tych wciąż zaczynających swoją przygodę ze sceną. Opierają się przede wszystkim na przedstawieniu narzędzi i technik wykorzystywanych w pisaniu materiału, jego doskonaleniu i przedstawieniu. To nie szkolenie czy wykład, ale prawdziwy warsztat - opierający się na doświadczeniu prowadzących i kreatywności uczestników. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
1.4°C
wschód słońca: 07:36
zachód słońca: 16:33
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-01-27 18:30
miejsce
Ośrodek Działań Twórczych...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 19:00
miejsce
Restauracja Mińska 38, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany