Wydarzenia

KARAIBSKI BAL ANDRZEJKOWO-MIKOŁAJKOWY

dodano 2022-10-14 19:13:38
rozpoczęcie:
2022-12-03 21:00
miejsce:
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
bilety:

Miłośników karaibskich i latynoskich rytmów zapraszamy serdecznie na coroczną kubańską imprezę taneczną celebrującą Noc Andrzejkową. Ponieważ sam Dzień Andrzeja wypada w środę, tym razem będziemy obchodzić go w sobotnią noc 3.12. Zapraszamy na KARAIBSKI BAL ANDRZEJKOWO-MIKOŁAJKOWY!

Oprawą muzyczną imprezy zajmie się sam ojciec chrzestny "Padrino" muzyki latynoskiej w Polsce - Jose Torres, którego zobaczymy na scenie w roli muzyka, konferansjera, a także DJ-a. Główną atrakcją będzie część z muzyką na żywo, a w niej zaprezentuje się w tym roku skład CUBANIA MAIKEL RIFF & JOSE TORRES.

Czeka nas spora dawka tanecznej muzyki tradycjonalnej w nowych aranżacjach z wyspy jak wulkan gorącej! Nie zabraknie animacji - zabaw tanecznych prowadzonych przez instruktorów Torres Art. Studio i pokazów son, salsy, rueda de casino. Zapraszamy wszystkich bez względu na umiejętności taneczne - zaproście przyjaciół, znajomych - celebrujmy tańcem Andrzejkową Noc.

Do dyspozycji gości będą dwa poziomy - restauracja Stary Klasztor na parterze oraz koncertowo - taneczna Sala Gotycka na I piętrze, między którymi po zakupie biletu będzie można swobodnie się przemieszczać. W Sali Gotyckiej odbywać się będą koncerty oraz tańce. Tutaj przewidzieliśmy ograniczoną ilość miejsc siedzących, dla tych którzy nie chcą niczego przeoczyć. Piętro niżej w Starym Klasztorze układ miejsc pozostanie restauracyjny. Specjalnie dla gości którzy chcą w spokojnej atmosferze zjeść, porozmawiać i odpocząć między tanecznymi szaleństwami.

W programie:
- koncert zespołu Cubania Maikel Riff & Jose Torres
- pokazy salsy
- konkurs na najlepsze przebranie - tematy Karaibski Mikołaj lub Andrzej
- taneczne zabawy z animatorami
- integracja ze szkołami tańca i trenera
- Dj-sety muzyczne
- specjalne Menu Andrzejkowo Mikołajkowe (dostępne w restauracji za odrębną opłatą)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Karaibskie Andrzejki
artyści:
Jose Torres & Havana Dreams
Miłośników karaibskich i latynoskich rytmów zapraszamy na szaloną, muzyczno - taneczną zabawę Andrzejkową. Podczas tego niezwykłego wieczoru zagra zespół Jose Torres & Havana Dreams i nie zabraknie licznych pokazów tańca, animacji oraz tradycyjnych andrzejkowych wróżb i konkursów. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
1.4°C
wschód słońca: 07:36
zachód słońca: 16:33
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-01-27 18:30
miejsce
Ośrodek Działań Twórczych...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 19:00
miejsce
Restauracja Mińska 38, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany