Wydarzenia

Koncert z cyklu Światowid klasycznie

dodano 2022-10-26 19:13:30
rozpoczęcie:
2022-11-18 18:30
miejsce:
Ośrodek Działań Twórczych Światowid, Wrocław, ul. Stefanii Sempołowskiej 54a
bilety:
"Con piacere" oznacza w języku włoskim "z przyjemnością". Nazwa ta doskonale oddaje ducha zespołu i idee mu przyświecające - dzielenie się ze słuchaczami emocjami, umożliwianie im obcowania z kulturą wysoką w przystępnej formie, bez fałszu, bez masek. Prosto z serca, tak by poczuli, że muzyka ta wcale nie jest "poważna" - jest na wskroś ludzka.

Trio Con Piacere współtworzą sopranistka Teresa Marut, mezzosopranistka Paula Stępień i pianistka Michalina Kociołek - trzy wrocławianki z wyboru, trzy artystki o ogromnym doświadczeniu scenicznym. Połączyła je pasja, pracowitość i miłość do muzyki. Pozornie każda jest zupełnie inna. Prywatnie bardzo się lubią. Razem występują nie tylko jako solistki, ale tworzą harmonię. Podczas koncertów opowiadają o utworach i zapraszają słuchaczy do swojego świata pełnego najpiękniejszych dźwięków muzyki klasycznej. To czyni każde spotkanie z Triem Con Piacere niepowtarzalnym doświadczeniem.

W programie arie, duety, pieśni, utwory instrumentalne m.in. G. Bizeta, S. Moniuszki, J. Straussa, J. Offenbacha, F. Chopina, G Rossiniego, C. Debussy"ego.
Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Trio Con Piacere
artyści:
Teresa Marut, Paula Stępień, Michalina Kociołek
"Con piacere" oznacza w języku włoskim "z przyjemnością". Nazwa ta doskonale oddaje ducha zespołu i idee mu przyświecające - dzielenie się ze słuchaczami emocjami, umożliwianie im obcowania z kulturą wysoką w przystępnej formie, bez fałszu, bez masek. Prosto z serca, tak by poczuli, że muzyka ta wcale nie jest "poważna" - jest na wskroś ludzka. Trio Con Piacere współtworzą sopranistka Teresa Marut, mezzosopranistka Paula Stępień i pianistka Michalina Kociołek - trzy wrocławianki z wyboru, trzy artystki o ogromnym doświadczeniu scenicznym. Połączyła je pasja, pracowitość i miłość do muzyki. Pozornie każda jest zupełnie inna. Prywatnie bardzo się lubią. Razem występują nie tylko jako solistki, ale tworzą harmonię. Podczas koncertów opowiadają o utworach i zapraszają słuchaczy do swojego świata pełnego najpiękniejszych dźwięków muzyki klasycznej. To czyni każde spotkanie z Triem Con Piacere niepowtarzalnym doświadczeniem. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
1.4°C
wschód słońca: 07:36
zachód słońca: 16:33
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-01-27 18:30
miejsce
Ośrodek Działań Twórczych...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 19:00
miejsce
Restauracja Mińska 38, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany