Wydarzenia

Stand-up / Wrocław: Szymon Marchewka, Piotr Przytuła oraz Roman Travnicek

dodano 2022-11-21 19:13:16
rozpoczęcie:
2022-12-03 16:00
miejsce:
Klub Nietota, Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 50
bilety:

Wrocław! Już 3 grudnia zapraszamy na występ komediowy. Wystąpią dla Was:

Piotr Przytuła
Pochodzący z Sosnowca facet po trzydziestce. Podobno kiedyś trenował boks, ale częściej widziano potwora z Loch Ness niż jego sierpowy. Na swoim ostatnim turnieju przegrał z wolnym losem. Teraz los skierował go do komedii, gdzie idzie mu coraz lepiej. Na scenie raz wulkan energii, raz spokojne fale Dunaju. Nigdy nie wiesz, czym Cię zaskoczy. Organizator wydarzeń komediowych, komik, konferansjer, akrobata. Po prostu Przytuła. Piotr Przytuła.

Roman Travnicek
Jedyny Czech w składzie, ale z Sosnowca, no to sami wiecie co to znaczy. Tak, dokładnie, ma w ogrodzie wielkiego plastikowego dinozaura. Posiadacz czapek i pełnego uzębienia.

Szymon Marchewka
Między wysokimi niski, między rudymi zbyt blond a między komikami? Coś pomiędzy gamoniem i geniuszem, nawet on sam nie jest w stanie powiedzieć do którego ekstremu mu bliżej to głównie z tej przyczyny, że nie lubi sportów ekstremalnych. Wesoło chłop w życiu nie ma, bo prowadzi scenę w Zabrzu, gdzie nikt się nie śmieje z życia bo co to za życie w Zabrzu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Stand-up comedy: Piotr Przytuła
artyści:
Piotr Przytuła
Pochodzący z Sosnowca facet po trzydziestce. Podobno kiedyś trenował boks, ale częściej widziano potwora z Loch Ness niż jego sierpowy. Na swoim ostatnim turnieju przegrał z wolnym losem. Teraz los skierował go do komedii, gdzie idzie mu coraz lepiej. Na scenie raz wulkan energii, raz spokojne fale Dunaju. Nigdy nie wiesz, czym Cię zaskoczy. Organizator wydarzeń komediowych, komik, konferansjer, akrobata. Po prostu Przytuła. Piotr Przytuła. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
-1.9°C
wschód słońca: 07:22
zachód słońca: 16:49
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-02-05 16:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-05 18:00
miejsce
Wrocławski Teatr Współczesny im....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-05 18:30
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-05 19:00
miejsce
Sala Witrażowa - Stary Klasztor,...
wstęp biletowany