reklama
Wydarzenia

Biżuteria z drukarki 3D

dodano 2026-01-15 11:15:04
rozpoczęcie:
2026-01-29 17:00
miejsce:
Miejska Biblioteka Publiczna im. T. Różewicza we Wrocławiu, MultiCentrum, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 210
bilety:

Uczestnicy warsztatu dowiedzą się, jak stworzyć elementy biżuterii na drukarce 3D, zaprojektują unikatowe kolczyki, które zostaną wydrukowane na naszej drukarce 3D i zamocują swoje wydruki na metalowych elementach jubilerskich.

- Bardzo prosimy o punktualne przybycie. W przypadku spóźnienia nadrobienie materiału z początku zajęć może być trudne.

- Warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych.

- Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są jedynie posiadacze aktywnej imiennej karty bibliotecznej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu. W przypadku zakupu biletu ulgowego prosimy o zabranie również karty bibliotecznej.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Warsztaty dla dorosłych w MultiCentrum
artyści:
Warsztaty haftu tradycyjnego
Zapraszamy na warsztaty haftu tradycyjnego, którym ozdobimy płócienne osłonki na jesienne przetwory. Nie umiesz haftować Nie szkodzi, pokażemy ci podstawowe ściegi. Na miejscu dostępne będą wszystkie materiały. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
14.8°C
wschód słońca: 05:48
zachód słońca: 19:53
Koronawirus
dolnośląskie
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2026-04-18 12:00
miejsce
Zaklęte Rewiry, Wrocław, Krakowska...
wstęp biletowany
kiedy
2026-04-18 14:00
miejsce
Klub Wędrówki, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2026-04-18 16:00
miejsce
ATM Scena na Bielanach, Bielany...
wstęp biletowany
kiedy
2026-04-18 16:00
miejsce
Impart Centrum, Wrocław, ul....
wstęp biletowany