reklama
Wydarzenia

Edith Piaf, Charles Aznavour, Enzo Enzo, Joe Dassin, ZAZ, Claude François i inni

dodano 2026-02-05 12:25:22
rozpoczęcie:
2026-03-22 18:00
miejsce:
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
bilety:

Miłośników piosenki francuskiej zapraszamy 22 marca do Starego Klasztoru na koncert PARIS!


Co powiecie na sentymentalny spacer po Placu Pigalle? Albo filiżankę kawy w paryskiej mansardzie lat 70-tych? Być może brzmi to nieosiągalnie, ale wcale nie musicie podróżować w czasie i przestrzeni, by poczuć się jak bohaterowie francuskiej piosenki sprzed kilku dekad. O zapachy, smaki, a przede wszystkim melodie tamtych czasów zadba wokalistka Natalia Lubrano wspólnie z 4 muzykami - konglomeratem artystycznym - Sceną 104. Muzyczne wędrówki paryskimi uliczkami nie mogłyby się odbyć bez ponadczasowych, poetyckich kompozycji, na których wychowało się już kilka pokoleń entuzjastów francuskiej muzyki. Wśród znanych szerokiej publiczności utworów, usłyszymy najpiękniejsze piosenki takich artystów jak: Edith Piaf, Charles Aznavour, Enzo Enzo, Joe Dassin, ZAZ czy Claude François. Program Natalii Lubrano z akompaniamentem Sceny 104 stanowi ukłon w stronę największych nazwisk tworzących obraz francuskiej muzyki. Tego wieczoru z pewnością nie zabraknie czułych emocji i wzruszeń, a powrót do kultowych utworów znad Sekwany, zachęci nas do romantycznej zadumy, chwili uśmiechu czy wspaniałych wspomnień.

SCENA 104 to projekt artystyczny założony przez muzyka Tomasza Imienowskiego. Scena 104 promuje cenne inicjatywy muzyczne, literackie oraz teatralne.

NATALIA LUBRANO
- doświadczona wokalistka o charakterystycznym, matowym głosie. Przez ponad dekadę mieszkała we Francji. Znana z udziału w programach The Voice of Poland i Must Be The Music, gdzie dotarła do finałów. Laureatka licznych festiwali, m.in. zdobyła nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne w finale ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu PPA. Współpracowała z takimi artystami jak Renata Przemyk czy Andrzej Smolik. Występowała na Festiwalu w Opolu w koncercie poświęconym Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. Absolwentka szkół muzycznych w Polsce i we Francji. Jej koncerty to spotkanie z muzyką pełną emocji, klasy i kunsztu wykonawczego.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Natalia Lubrano
artyści:
Natalia Lubrano
Natalia Lubrano - urodzona we Wrocławiu, polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, związana z wrocławską sceną muzyczną. Natalia Lubrano ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu oraz prywatną szkołę jazzu "Jazz a Tours" we Francji. Zdobywała szlify na wielu warsztatach jazzowo-bluesowych w Polsce i za granicą. Wywodzi się z rodziny uzykującej. Ojciec - Andrzej Pluszcz był wybitnym basistą, twórcą pierwszego podręcznika na gitarze basowej, wykładowcą na warsztatach bluesowych, związanym ze środowiskiem bluesowo-jazzowym. Na polskiej scenie muzycznej znana jest z wieloletniej współpracy ze środowiskiem wrocławskich hiphopowców oraz ze współpracy zespołem Miloopa, z którym wydała trzy albumy: Nutrition Facts (2005), Unicode (2008) i Optica (2011). Wraz z Miloopą pojawiła się na kilku składankach, wydanych m.in. w Wielkiej Brytanii (Knowledge Magazine mix cd) Z Miloopą także zagrała także kilkadziesiąt koncertów przede wszystkim za granicą, m.in. na Sziget Festiwal, United Islands, Be2gether Festival, Fete De La Musique Luxembourg, United Islands of Prague, Creamfields, JDM Festival, Open"er, Summer of Music, Szene Festival, Green Valley, dodatkowo odbyła wspólne trasy koncertowe z Jojo Mayer"s Nerve (USA), Beanfield (DE), Micatone (DE), Dj First Rate (UK), Forss vs Borg (Sonar Kollektiv). Występowała również z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, a także w projekcie "FoxBox" u boku Noviki, Marii Peszek, Pauliny Przybysz i innych reprezentatywnych artystów swego pokolenia. Udzieliła swojego głosu na około dwudziestu albumach innych muzyków. W 2012 roku wystąpiła m.in. na 49 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w koncercie poświęconym pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego pt "Życia mała garść", gdzie wykonała utwór "Nic nie może wiecznie trwać" w aranżacji swojego zespołu. W marcu 2012 roku ukazała się autorska płyta wokalistki i jej zespołu zatytułowana R.E.S.P.E.C.T. wydana przez wydawnictwo Kayax. Laureatka 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie zdobyła nagrodę publiczności oraz nagrodę jury za walory wokalne. W 2014 roku Natalia Lubrano wzięła udział w V edycji popularnego programu The Voice of Poland w drużynie Tomsona i Barona, w którym dotarła do progu półfinału. W 2015 roku występuje wraz z zespołem The Lions w X edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
8.7°C
wschód słońca: 05:48
zachód słońca: 19:53
Koronawirus
dolnośląskie
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2026-04-18 10:00
miejsce
Zaklęte Rewiry, Wrocław, Krakowska...
wstęp biletowany
kiedy
2026-04-18 12:00
miejsce
Zaklęte Rewiry, Wrocław, Krakowska...
wstęp biletowany
kiedy
2026-04-18 14:00
miejsce
Klub Wędrówki, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2026-04-18 16:00
miejsce
Impart Centrum, Wrocław, ul....
wstęp biletowany