Wydarzenia

Grechuta | Inspiracje-Interpretacje. Koncert galowy

dodano 2019-11-12 19:14:08
rozpoczęcie:
2019-12-15 17:00
miejsce:
Sala Koncertowa Radia Wrocław, Wrocław, ul. Karkonoska 10
bilety:

Festiwal Inspiracje-Interpretacje jest kanwą do dawania piosenkom z mistrzowskiego kanonu nowego życia. Tegoroczny - poświęcony Markowi Grechucie - dla startujących w konkursie młodych wykonawców był okazją do zmierzenia się z trudnym repertuarem, na wykonanie którego trzeba było mieć też własny pomysł! W finałowym koncercie usłyszymy już samych laureatów - ocenianych, ba! - także przez Jana Kantego Pawluśkiewicza, autora wielu przebojów Grechuty. Gościnnie z premierowym recitalem Tribute to Marek Grechuta, stworzonym specjalnie na tę okazję, wystąpi Mariusz Kiljan.

Mariusza Kiljana można spotkać nie tylko w spektaklach teatralnych, czy na ekranach kina i telewizji, ale także w spektaklach muzycznych kolejnych edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej (m.in.: recital Słyszę czasem kroki z utworami Stinga, koncert finałowy Kombinat z piosenkami G. Ciechowskiego czy gala Mandarynki i pomarańcze na podstawie tekstów J. Tuwima). Za recital 20 najśmieszniejszych piosenek na świecie J. Satanowskiego, przedstawiając postać schizofrenika (od 2007 nieprzerwanie na afiszu), otrzymał nagrodę marszałka województwa dolnośląskiego za najlepszą rolę męską w teatrach Dolnego Śląska. Muzyczne spektakle Dżob, czy Leningrad z jego udziałem cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Tribute to Marek Grechuta - Mariusz Kiljan
artyści:
Mariusz Kiljan
Mariusza Kiljana można spotkać nie tylko w spektaklach teatralnych, czy na ekranach kina i telewizji, ale także w spektaklach muzycznych kolejnych edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej (m.in.: recital Słyszę czasem kroki z utworami Stinga, koncert finałowy Kombinat z piosenkami G. Ciechowskiego czy gala Mandarynki i pomarańcze na podstawie tekstów J. Tuwima). Za recital 20 najśmieszniejszych piosenek na świecie J. Satanowskiego, przedstawiając postać schizofrenika (od 2007 nieprzerwanie na afiszu), otrzymał nagrodę marszałka województwa dolnośląskiego za najlepszą rolę męską w teatrach Dolnego Śląska. Muzyczne spektakle Dżob, czy Leningrad z jego udziałem cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2020-02-25 09:30
miejsce
Sala szkoleniowa WITALNI, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-25 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-25 20:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-25 20:00
miejsce
Coctail Bar Szklarnia, Wrocław,...
wstęp biletowany