Wydarzenia

Dzień Matki w rytmie polskiego rocka!

dodano 2023-04-21 16:51:47
rozpoczęcie:
2023-05-26 20:00
miejsce:
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
bilety:

A JA WOLĘ MOJĄ MAMĘ! - Dzień Matki w rytmie polskiego rocka!

Klub Stary zaprasza na najbardziej rockowe w mieście obchody Dnia Matki! Matki - zabierzcie swoje pociechy, dzieci (małe i duże) - zabierzcie swoje Mamy i spotkajmy się w maja na jedynym w swoim rodzaju koncercie A JA WOLĘ MOJĄ MAMĘ, czyli Dzień Matki w rytmie polskiego rocka!

W Sali Gotyckiej zagramy i zaśpiewamy razem znane przez kilka pokoleń publiczności polskie przeboje dedykowane dziewczynom, kobietom, wspaniałym Matkom i ich pociechom. Poczynając od Majki Jeżowskiej i jej hitu "A ja wolę moją mamę", przez "Puszka Okruszka" Natalii Kukulskiej, " Konika na biegunach" Urszuli i "Meluzynę" Małgorzaty Ostrowskiej, idąc dalej przez nieśmiertelne "Nie płacz Ewka", "Jolka, Jolka pamiętasz", "Małgośkę i "O Ela", dojdziemy aż do Kultu i uwielbianego zwłaszcza przez rodziców "Wyjechali na wakacje"!

Grać będzie nasza niezawodna ekipa WrocLove Guitar Top, kierowana przez Marka "Stinga" Popowa, a wspólne śpiewanie polskich hitów poprowadzą: Nikola Warda i Damian Szewczyk. Jak zawsze przy szczególnych okazjach w Starym Klasztorze można będzie zamówić specjalne życzenia dla swoich Mam i zadedykować im wybraną piosenkę. Takie rockandrollowe obchody Dnia Matki możliwe tylko w Starym Klasztorze. Rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych, przychodźcie całymi rodzinami!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

A ja wolę moją mamę
artyści:
Różni wykonawcy
zagramy i zaśpiewamy razem znane przez kilka pokoleń publiczności polskie przeboje dedykowane dziewczynom, kobietom, wspaniałym Matkom i ich pociechom. Poczynając od Majki Jeżowskiej i jej hitu "A ja wolę moją mamę", przez "Puszka Okruszka" Natalii Kukulskiej, " Konika na biegunach" Urszuli i "Meluzynę" Małgorzaty Ostrowskiej, idąc dalej przez nieśmiertelne "Nie płacz Ewka", "Jolka, Jolka pamiętasz", "Małgośkę i "O Ela", dojdziemy aż do Kultu i uwielbianego zwłaszcza przez rodziców "Wyjechali na wakacje"! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
15.7°C
wschód słońca: 04:38
zachód słońca: 21:02
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2023-06-07 19:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-07 19:00
miejsce
WędrówkiPub, Wrocław, ul. Podwale...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-07 19:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-07 19:15
miejsce
Wrocławski Teatr Współczesny im....
wstęp biletowany