Wydarzenia

Projekt taneczno-wokalny z burleską i zespołem muzyków grających na żywo!

dodano 2024-04-26 19:13:25
rozpoczęcie:
2024-06-06 19:00
miejsce:
Impart Centrum, Wrocław, ul. Piłsudskiego 19
bilety:

Znany każdemu bywalcowi burleskowej i jazzowej sceny, pierwszy w Polsce projekt taneczno-wokalny z najpiękniejszą europejską burleską po raz kolejny na dużej scenie Teatru Impart Centrum!

Na scenie zobaczycie nie jedną a 3 gwiazdy, oraz balet taneczny w towarzystwie wokalistów i bandu.

Trzy osobistości sceny: retro Amerykanin Russell Bruner, włoska dama, goszcząca w Polsce po raz pierwszy, Delia de Moon, oraz zniewalająca urodą, polska królowa burleski Lillet L"amour, zaproszeni by przygotować dla Was teatralną, rewiową rozrywkę na najwyższym poziomie.

Wyjątkowe, spektakularne Show, przy akompaniamencie muzyki i wokalu na żywo, według pomysłu i reżyserii Kingi Malewskiej, twórczyni Show Burlesque Dance i Show Burlesque Dance Live Band, która od 13 lat pisze scenariusze, reżyseruje i tworzy choreografie do już 500 eventów w całej Polsce i która wystąpi również w roli konferansjerki.

Show pełen swingu i charlestona w żartobliwym i wodewilowym stylu, tylko u nas ze znakomitymi wokalami (ulubienica publiczności, właścicielka mocarnych strun głosowych - Ola Turoń, oraz czarujący saksofonista, który operuje głosem tak sprawnie jak palcami po klapach - Jakub Luboiński) i doskonale uzupełniającym dzieło bandem na żywo! Korzystając z dużej sceny wzbogacamy występy gwiazd burleski o widowiskowy balet taneczny. Nasze tancerki wykonują topowe choreografie Show Burlesque Dance, które zdobyły serca setek widzów w całej Polsce. Opracowaniem muzycznym zajął się dyrektor muzyczny Sebastian Łobos (silentcinema.pianist; pierwszy fortepian "Rapsody in Blue" Gershwina w Filharmonii Koszalińskiej).

Zapraszamy na "The Hottest". Wpadajcie na jedyne, pełne smakowitych artystycznych kąsków Show w Polsce. Zadbamy o Wasze potrzeby muzyczne i wizualne.

Kinga Malewska - scenariusz, reżyseria, choreografia, prowadzenie. Event kreatorka, choreografka, tancerka, twórczyni Show Burlesque Dance która na swoim koncie ma już 500 eventów. Dyplomowana Instruktorka Tańca Jazzowego, twórczyni warsztatów "ZmixujswojSTYL", "Ciało i Głos", "Sexy Szpilki", Fuzja kobiecych stylów". Tancerka zespołów (Tintilo, Gawęda), szkół musicalowych przy teatrach muzycznych (Buffo, Roma, Broadway Dance Centre w Nowym Jorku). Uczestniczka półfinału You Can Dance z warsztatami w Buenos Aires, Założycielka szkoły tańca "Fun Dance Studio". Współtwórczyni "Burlesque Show" w Syreni Śpiew Koneser i "Show Burlesque Dance Live Band" w Vertigo Jazz Club, cyklu "Cabaret, Musical & Burlesque Show" i "Club Theatre". Jej osiągnięcie to pionierskie w polsce show z muzyką na żywo które posiada 35 tytułów i zagrało w 2023 dla 20 000 widzów, zdobywając serca wrocławian i popularność w całej Polsce. W projekcie można podziwiać gwiazdy europejskiej sceny burleski, przez nikogo w Polsce wcześniej nie zapraszane tj. Betsy Rose, Lola la Tease oraz rozkoszować się synergią artystów wielu dziedzin.

Lillet L"amour - performerka, balerina, miss piękności i showgirl. W swoich pokazach łączy elegancję oraz sexapeall, zachwycając widownię na największych scenach Europy. Zdobyła koronę królowej na European Queen of Burlesque w Zurychu. Finalistka Youth America Grand Prix w 2014 roku oraz Miss Warszawy 2022. Absolwentka prestiżowej Szkoły Baletowej im. Turczynowicza w Warszawie oraz Master Ballet Academy w Phoenix, Arizona. Jej największa pasja to taniec, który jest nieodłączną częścią jej życia od zawsze.

Russell Bruner - amerykanin na stałe pracujący w Teatrze w Wiedniu - prezentuje połączenie wodewilowego uroku i burleskowego seksapilu. Ten wąsaty "diabeł" jest znanym tancerzem swingowym. Udowodni, że slapstick nie umarł wraz z Chaplinem, oraz że męska wersja striptizu z czarującą, lecz nieudolną finezją skruszy serca największych zgryźliwców. Russell zdobył wiele tytułów i nagród i jest uważany za najlepszego z najlepszych w branży. Uwielbia też klasyczne koktajle i wie, jak zawiązać muszkę.

Delia De Moon - od 2021 roku jest artystką burleski, profesjonalną tancerką ukończyła studia w dziedzinie tańca współczesnego oraz technik tańca nowoczesnego w Accademia Nazionale di Danza w Rzymie. Studiowała również w Nowym Jorku w Peridance Capezio Center, po zdobyciu stypendium. Śpiew i aktorstwo są częścią jej wykształcenia artystycznego. Jej osobisty styl burleski bardziej inspirowany jest klasyką, z odrobiną humoru i szczyptą neo. Spośród licznych festiwali branżowych w których brała udział godne uwagi są dwie nagrody: Best Debut 33rd Tournament of Tease, Burlesque Hall of Fame, Las Vegas, June 2023, Best Costume Award Winning, Oklahoma Burlesque Festival by Adele Wolf, June 2023.

Sebastian Łobos - dyrektor muzyczny, wybitny pianista młodego pokolenia, aranżer, student Akademii Muzycznej we Wrocławiu na kierunku "Jazz i Muzyka Estradowa". Doskonale odnajduje się w każdym gatunku muzycznym, choć podobno w jego żyłach płynie ragtime. Potrafi doskonale łączyć wszystkie gatunki muzyczne, co czyni go wyjątkowym wśród pianistów. Współtworzy projekty tj. "Silent Cinema Pianist", "Back To The 50s", "Śladami Crooner"ów", "Wild Flame". Od 2021r. pełni funkcję dyrektora muzycznego grupy "Show Burlesque Dance Live Band", gdzie przekracza granice swojej produktywności muzycznej, tworząc wszelkie ilości materiału muzycznego na potrzeby show.

Jakub Luboiński - prowadzenie, wokal, saksofon. Gdybyśmy do opisania go można by by było użyć tylko jednego słowa to wybór byłby oczywisty: Crooner. Wokalista i saksofonista, zanurzony w swing i przesiąknięty nim do ostatniego nerwu. Pełen wiary w to że dobra muzyka nigdy się nie starzeje, że gdy tylko włożyć w nią serce będzie kwitła wiecznie, bez względu na aktualną modę i upływ lat. W jego repertuarze usłyszeć można utwory napisane na przestrzeni ostatnich 100 lat, od tych zawartych w "The Great American Songbook", przez bluesa, rock"n"rolla aż po bardziej współczesne kompozycje. Jego najlepszymi nauczycielami i największą inspiracją są mistrzowie zza oceanu: Frank Sinatra, Michael Buble, Nat King Cole.

Aleksandra Turoń - wokalistka, songwriterka i trenerka wokalna. Właścicielka szkoły muzycznej "Pracownia muzycznej Ola Turoń". Uczestniczka VI edycji programu The Voice of Poland. Laureatka wyróżnienia w programie Szansa na sukces 2021. Laureatka nagrody "30 kreatywnych Wrocławia" 2020 w kategorii Kultura/Sztuka/Design, wręczanej z rąk prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka. W 2022 laureatka I nagrody na "Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Your Song" za piosenkę autorską "Pali się".

Ion Virlan - Kontrabas. Kontrabasista i basista jazzowy z Małdawii. Ukończył Narodowe Konserwatorium w Bukareszcie oraz Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie profesora Jacka Meiry. Występował na wielu festiwalach muzycznych m.in. Festival Targu Mures, Festival Sibiu ,Jazz" n Chisinau, Art Jazz Festival, Cluj Jazz Festival, Ploiești Jazz Festival. Współpracował z artystami takimi jak: Nicolas Simion, Alex Arcus Trio, Sorin Zlat, Piotr Wojtasik, Hot Club de Bucharest, Emil Bizga Big Band, Garbis Dedian, Bucharest Jazz Orchestra, Mike Pensini. W 2021 roku został stypendystą programu "Gaude Polonia", w ramach którego założył Quintet Jazzowy. Zespół zajął się nagraniem mołdawskiej muzyki ludowej w aranżacjach jazowych.

Miss Erida - przygotowanie taneczne i taniec. Miss Erida. Ukończyła Uniwersytet kultury i sztuki w Kyjowie i zdobyła stopień Magistra Choreografii. Występowała na najlepszych scenach Ukrainy i Europy - Niderlandy, Niemcy, Francja, Polska, Słowacja, Białoruś. W 2017 roku przeprowadziła się do Warszawy i odtąd występuje jako główna tancerka Show Burlesque Dance.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

The Hottest - Show Burleque Dance & Live Band Experience
artyści:
Różni artyści
Rozgrzewaliśmy Wasze zmysły naszymi 35 tytułami, ale przyszedł czas na masywny krok naprzód. Z dumą przedstawiamy Państwu: "The Hottest" - kolejny kamień milowy najbardziej roztańczonej ekipy polskiej sceny rozrywkowej. Znani już z wypełniania choreografiami każdego naszego Show, korzystając z dużej sceny wzbogacimy występy naszych gwiazd burleski o balet taneczny. Nasze tancerki wykonają również topowe choreografie Show Burlesque Dance, które zdobyły serca setek widzów w całej Polsce. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
25.3°C
wschód słońca: 04:53
zachód słońca: 21:02
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2024-07-15 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-15 20:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-16 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-16 19:00
miejsce
WędrówkiPub, Wrocław, ul. Podwale...
wstęp biletowany