Wydarzenia

Stand-up w Budowie vol. 6

dodano 2024-04-29 19:13:25
rozpoczęcie:
2024-06-08 11:00
miejsce:
WRFS NOT Wrocław, Wrocław, ul. Piłsudskiego 74
bilety:

Pociąga Cię scena? Masz mnóstwo historii wartych opowiedzenia? Chcesz wystąpić z mikrofonem i się sprawdzić? A może marzysz już o pełnych stadionach i własnym TV Show? Tak czy inaczej trzeba się wreszcie do tego zabrać! "Stand up w budowie" to warsztaty komediowe skierowane do zupełnie nowych komików jak i tych wciąż zaczynających swoją przygodę ze sceną. Opierają się przede wszystkim na przedstawieniu narzędzi i technik wykorzystywanych w pisaniu materiału, jego doskonaleniu i przedstawieniu. To nie szkolenie czy wykład, ale prawdziwy warsztat - opierający się na doświadczeniu prowadzących i kreatywności uczestników.

Warsztaty składają się z 3 elementów:
1. Dzień Pierwszy (08.06.2024)

Ćwiczenia na pobudzenie kreatywności
Konstruowanie żartu - od standardu, przez łamanie stereotypów po humor absurdalny
Jak zmieniać pomysły w hity youtuba
Sztuka improwizacji
Przegląd najgorszych błędów jakie popełniają komicy
Tips and tricks na scenie

2. Zadanie domowe i Dzień Drugi (15.06.2024)
Znasz już podstawowe zasady? To napisz w końcu swój tekst! Wyślij go do nas a przed Drugim dniem dostaniesz indywidualne uwagi i wskazówki, które będziesz mógł wykorzystać na scenie.
prezentacja tekstu
praca z mikrofonem
poruszanie się na scenie
interakcja z publicznością
jak radzić sobie z tremą
praca głosem

3. Występ
Laureaci warsztatów będą mieli zapewnione miejsce na scenie największej i najstarszej działającej sceny Open Mic w tej części kraju - SUMO.

Prowadzącym jest Michał Juszczak - wrocławski komik z wieloletnim doświadczeniem. Z jego rad i wsparcia korzystają kolejne roczniki komików występujących w klubach i salach w całej Polsce. Do tej pory skupiał się na pracy indywidualnej, postanowił jednak poszerzyć tę formułę i wzbogacić ją o warsztaty. Michał przez lata organizował występy komików w ramach Festiwalu Wrocek i zna wszystkich w branży (przynajmniej tych, których warto znać). Członek grup improwizacyjnych, autor scenariuszy i niezliczonych materiałów w mediach społecznościowych.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Stand-up w budowie
artyści:
Warsztaty komediowe
"Stand up w budowie" to warsztaty komediowe skierowane do zupełnie nowych komików jak i tych wciąż zaczynających swoją przygodę ze sceną. Opierają się przede wszystkim na przedstawieniu narzędzi i technik wykorzystywanych w pisaniu materiału, jego doskonaleniu i przedstawieniu. To nie szkolenie czy wykład, ale prawdziwy warsztat - opierający się na doświadczeniu prowadzących i kreatywności uczestników. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
25.3°C
wschód słońca: 04:53
zachód słońca: 21:02
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2024-07-15 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-15 20:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-16 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-16 19:00
miejsce
WędrówkiPub, Wrocław, ul. Podwale...
wstęp biletowany