Wydarzenia

Back to Maanam, czyli Urodziny Kory w Starym Klasztorze!

dodano 2024-05-08 19:13:20
rozpoczęcie:
2024-06-07 20:00
miejsce:
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
bilety:

8 czerwca przypada rocznica urodzin Kory Jackowskiej, wokalistki zespołu Maanam, wspaniałej artystki, ikony polskiego rocka. W sobotę 7 czerwca, w przeddzień urodzin, zapraszamy do Starego Klasztoru na żywiołowy koncert poświęcony twórczości legendarnej Kory i jej zespołu. Podczas tej muzycznej podróży, usłyszymy największe przeboje zespołu Maanam, takie jak "Boskie Buenos", "Anioł", "Cykady na cykladach", "Szare miraże" i wiele innych piosenek z repertuaru Kory. Koncert poprowadzi charyzmatyczna wokalistka i aktorka, Dorota Kołodziej. Towarzyszyć jej będą czołowi artyści muzycznej sceny Wrocławia.

Na scenie Starego Klasztoru wystąpią:
Dorota Kołodziej- głos
Michał Wilczyński- gitara
Piotr Adamiak- gitara
Piotr Mazurek- bas
Tomasz Garbera- perkusja

Dorota Kołodziej - aktorka, wokalistka, instruktorka teatralna. Debiutowała w 2010 roku rolą tytułowej "Elektry" wg Eurypidesa w reż. Włodzimierza Staniewskiego. W latach 2010-2022 ściśle związana z teatrem "Gardzienice", gdzie jako kreowała aktorsko-wokalne role w "Ifigenii w Taurydzie", "Ifigenii w Aulidzie", "Oratorium Pytyjskim", a także w "Weselu" i "Wyzwoleniu" wg Stanisława Wyspiańskiego, występując na scenach w Polsce i na świecie (m.in. Teatr Polski w Warszawie, Teatr Powszechny w Warszawie, Narodowy Teatr Stary w Krakowie, Teatr Wybrzeże w Gdańsku, Opera Narodowa w Teheranie, amfiteatry w Grecji i Hiszpanii, Gesher Theatre w Izraelu). Od 2017 roku współtwórczyni i wokalistka zespołu Mundinova, łączącego akustyczne brzmienia wokół gatunków indie jazz/ fusion/ piosenka artystyczna, z którym wydała dwa autorskie albumy: "W drodze" (2020) i "Fantom" (2022). Związana ze środowiskiem muzycznym z Wrocławia i Trójmiasta, gdzie współtworzy takie koncerty jak: Tango Night, 007 Songs, "O żywiole kobiecym"

Uwaga!
Przedstawiony plan stanowi poglądowy schemat ustawienia sali.
Przed zakupem biletów należy zapoznać się z regulaminem dostępnym poniżej.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Back to Maanam
artyści:
Dorota Kołodziej, Michał Wilczyński, Piotr Adamiak, Piotr Mazurek, Tomasz Garbera
Żywiołowy koncert poświęcony twórczości legendarnej Kory i jej zespołu. Podczas tej muzycznej podróży, usłyszymy największe przeboje zespołu Maanam, takie jak "Boskie Buenos", "Anioł", "Cykady na cykladach", "Szare miraże" i wiele innych piosenek z repertuaru Kory. Koncert poprowadzi charyzmatyczna wokalistka i aktorka, Dorota Kołodziej. Towarzyszyć jej będą czołowi artyści muzycznej sceny Wrocławia. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
25.3°C
wschód słońca: 04:53
zachód słońca: 21:02
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2024-07-15 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-15 20:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-16 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-16 19:00
miejsce
WędrówkiPub, Wrocław, ul. Podwale...
wstęp biletowany