reklama
Wydarzenia

Czytanie performatywne w ramach VI Festiwalu Dramatu Strefy Kontaktu

dodano 2024-06-03 19:13:16
rozpoczęcie:
2024-06-29 19:00
miejsce:
Wrocławski Teatr Współczesny im. Marii i Edmunda Wiercińskich - Scena na Strychu, Wrocław, Rzeźnicza 12
bilety:

Jacek Dehnel, zainspirowany tajemniczą historią ciała nastoletniej dziewczyny, które wyłowiono 150 lat temu nad brzegiem tytułowej rzeki, napisał monodram "Nieznajoma z Sekwany". Dlaczego w ostatnich chwilach swojego życia zastygła w łagodnym, kojącym i spokojnym uśmiechu, skoro wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo?

W roli tytułowej Maria Kania ("Rzeźnia numer pięć", "Tirza"), a reżyseruje Marek Fiedor ("Wyszedł z domu", "Pogłosy"). Sztuka napisana na V Konkurs Dramaturgiczny Strefy Kontaktu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Czytanie performatywne w ramach VI Festiwalu Dramatu Strefy Kontaktu
artyści:
Różni artyści
Czytanie performatywne w ramach VI Festiwalu Dramatu Strefy Kontaktu. Od skromnego monodramu "Nieznajoma z Sekwany" Jacka Dehnela po multimedialne widowisko pantomimiczno-aktorskie "Pamiętnik żebra Adama" na podstawie sztuki Michała Bajera. A także: "Rozmowy mijane" Ignacego Karpowicza, "Budowniczy schronów" Michała Walczaka oraz "Pies" - spektakl Barbary Bendyk i Szymona Króla na podstawie improwizacji aktorskich. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
18°C
wschód słońca: 06:32
zachód słońca: 18:59
Koronawirus
dolnośląskie
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2025-09-19 17:00
miejsce
Miejska Biblioteka Publiczna im....
wstęp biletowany
kiedy
2025-09-19 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-09-19 18:30
miejsce
Ośrodek Działań Twórczych...
wstęp biletowany
kiedy
2025-09-19 19:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany