Wydarzenia

Vertigo Presents: Gene Stovall Soul Night

dodano 2024-06-05 19:13:10
rozpoczęcie:
2024-06-21 20:00
miejsce:
Vertigo Jazz Club & Restaurant, Wrocław, ul. Oławska 13
bilety:

Gene Stovall, uznany amerykański wokalista soulowy i R&B, powraca na scenę w Vertigo, obiecując niezapomniane występy. Dzięki swojemu głębokiemu głosowi i charyzmatycznej obecności scenicznej, Stovall oczarował publiczność na całym świecie, zdobywając reputację jednego z najbardziej utalentowanych artystów gatunku.

Muzyczna podróż Stovalla rozpoczęła się w młodym wieku, dorastając w tętniącej życiem scenie muzycznej Pittsburgha, w stanie Pensylwania. Pod wpływem brzmienia Motown i soulowych melodii artystów takich jak Prince i Stevie Wonder, Stovall wypracował własny unikalny styl, łączący klasyczny soul z wrażliwością R&B. Przez całą karierę Stovall doskonalił swój warsztat, występując na dużych i małych scenach, dzieląc je z legendami branży. Jego bogaty, emocjonalny głos i szczere teksty poruszyły publiczność w każdym wieku, zdobywając mu oddaną grupę fanów.

Podczas nadchodzącego występu w klubie jazzowym Vertigo, Stovall zabierze publiczność w podróż przez swoje najbardziej ukochane utwory, w tym takie hity jak "Unchained Melody" i "Try a Little Tenderness". Wspierany przez utalentowany zespół muzyków, w skład którego wchodzą pianista Teodor Górka, basista Michał Kotowicz i perkusista Mikołaj Lisowski, Stovall zapowiada niezapomniany wieczór muzyki, która podniesie na duchu i poruszy serce.

Bilet nie jest gwarancją miejsca siedzącego. Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Vertigo Presents
artyści:
Różni wykonawcy
Zapraszamy na koncerty w Najlepszym we Wrocławiu klubie i restauracji, z muzyką jazzową na żywo. Wieczorami klub przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
22.5°C
wschód słońca: 04:53
zachód słońca: 21:02
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2024-07-15 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-15 20:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-16 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-16 19:00
miejsce
WędrówkiPub, Wrocław, ul. Podwale...
wstęp biletowany