Wydarzenia

Wojna Płci: Najpiękniejsze Piosenki o Miłości - Krzysztof Pachołek i Paulina Jeżewska

dodano 2024-06-05 19:13:14
rozpoczęcie:
2024-06-30 20:00
miejsce:
Vertigo Jazz Club & Restaurant, Wrocław, ul. Oławska 13
bilety:

Drodzy Państwo, serdecznie zapraszamy Was na prawdziwą, muzyczną gratkę do Vertigo Jazz Club & Restaurant. Przed nami 4 odsłona świetnie przyjętego koncertu pod tytułem "Wojna Płci: Najpiękniejsze Piosenki o Miłości". Już 30 czerwca o godzinie 20:00 na naszej scenie Vertigo dojdzie do wyjątkowej potyczki na słowa i dźwięki w wykonaniu dwojga niezwykle utalentowanych ludzi. Za pomocą najpiękniejszych utworów polskiej estrady, o niewątpliwie miłosnym zabarwieniu, będą rozstrzygać i odpowiadać na wiele odwiecznych, filozoficznych pytań, dotyczących damsko-męskich relacji - będą to Paulina Jeżewska oraz Krzysztof Pachołek.

Cały koncert będzie obfitował w liczne zwroty akcji, ale nie bójcie się Państwo... nasi artyści poprowadzą Was przez tę wyboistą drogę z uśmiechem na ustach i z należytą nutą kabaretowej charyzmy, która z pewnością udzieli się wszystkim widzom na sali. Obiecujemy wiele repertuarowych niespodzianek zarówno z polskiej estrady jak i światowych przebojów. Wszystko nasycone jazzo-swingowymi brzmieniami oraz świetną interpretacją i aranżacją artystów Sceny pod Regałem. Zaciekawieni? Na dokładkę dodajmy, że solistom będzie towarzyszyć zespół muzyczny złożony ze znakomitych wrocławskich instrumentalistów pod batutą Michała Hadasik. Brzmi jak idealny plan na niedzielny wieczór!

Paulina Jeżewska: wokal
Krzysztof Pachołek: wokal
Michał Hadasik: fortepian & prowadzenie
Żenia Betliński: kontrabas
Mateusz Maniak: perkusja

Zapraszamy więc wszystkich Was byście osądzili kto w tej muzycznej potyczce skradnie więcej serc na widowni. Do zobaczenia!

Bilet nie jest gwarancją miejsca siedzącego. Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Vertigo Presents
artyści:
Różni wykonawcy
Zapraszamy na koncerty w Najlepszym we Wrocławiu klubie i restauracji, z muzyką jazzową na żywo. Wieczorami klub przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Wrocław
22.5°C
wschód słońca: 04:53
zachód słońca: 21:02
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2024-07-15 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-15 20:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-16 17:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-16 19:00
miejsce
WędrówkiPub, Wrocław, ul. Podwale...
wstęp biletowany