Przejdź do treści
6°CPowietrze: bardzo dobre Bystrzyca: 81 cm bez zmian wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 07:10 · zachód 18:05
reklama

Radomiak Radom

Ekstraklasa, sezon 2026/2027: 16. miejsce na 18, 8 pkt, bramki 9:23

Sezon: 2019/2020 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Śląsk Wrocław pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze WPPPRWRPPP

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1910
Kraj
Polska
Stadion
Stadion Radomiaka
Adres
Andrzeja Struga 63, Radom
Pojemność
8 840 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion Radomiaka

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Bruno Baltazar Bruno Baltazar04.2026 - 07.2026
  • Tomasz Kaczmarek Tomasz Kaczmarek07.2026 - 09.2026
  • Rafal Grzyb Rafal Grzybod 09.2026

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze549
Zwycięstwa202
Remisy112
Porażki235
Bramki zdobyte527
Bramki stracone71320
Średnio zdobytych na mecz1,00,50,8
Średnio straconych na mecz1,43,32,2
Czyste konta112
Mecze bez strzelonego gola224
Najwyższa wygrana u siebie
2:1
Najwyższa porażka u siebie
1:3
Najwyższa porażka na wyjeździe
5:0
Najdłuższa seria zwycięstw
1 mecz
Najdłuższa seria remisów
1 mecz
Najdłuższa seria porażek
3 mecze
Rzuty karne wykorzystane
2 z 2

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
12.10.2026 10 Radomiak RadomF. Koperski 24'; S. Kingue 80' 2:3 Motor LublinM. Ndiaye 53'; K. Czubak 70' (k.); C. Simon 90+2'
20.09.2026 9 Lech PoznańPablo Rodríguez 3', 67'; P. Wålemark 9', 51'; A. Sayyadmanesh 41' 5:1 Radomiak RadomGuilherme Luiz 1'
14.09.2026 8 Radomiak Radom 0:2 Piast GliwiceHugo Vallejo 45+1'; J. Łabojko 67' (k.)
05.09.2026 7 Widzew Łódź 0:0 Radomiak Radom
29.08.2026 6 Radomiak RadomR. Wolski 55', 64' (k.) 2:1 Cracovia KrakówM. Minchev 47'
23.08.2026 5 Radomiak Radom 0:0 Zagłębie Lubin
14.08.2026 4 Legia WarszawaM. Ševčík 7'; R. Augustyniak 10'; R. Adamski 17'; B. Kapustka 44', 51' 5:0 Radomiak Radom
08.08.2026 3 Radomiak RadomR. Wolski 67' (k.) 1:3 Górnik ZabrzePeter 28', 64'; K. Urbański 45' (k.)
02.08.2026 2 GKS KatowiceA. Tapsoba 58' (sam.); I. Shkurin 66'; B. Nowak 90' 3:1 Radomiak RadomI. Camará 37'
24.07.2026 1 Radomiak RadomR. Alves 43'; J. Grzesik 49' 2:1 Wieczysta KrakówS. Feiertag 57'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1R. Wolski32
2F. Koperski1
2Guilherme Luiz1
2I. Camará11
2J. Grzesik12
2R. Alves1
2Ronaldo Afonso1
2S. Kingue1

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
F. Majchrowicz1250000
W. Koptas44210000
B. Gradecki99260000
Obrońcy
K. Szcześniak3240000
J. Grzesik13311210
S. Kingue14251000
M. Cichocki16330000
Z. Ouattara24260010
Adrián Diéguez26290030
Oskar Markiewicz33260000
S. Kilianek47190000
Conrado97280020
Pomocnicy
I. Camará8271120
R. Alves10281000
Adam Żabicki17190000
N. Dohojda19220000
K. Karasek23230000
R. Wolski27333020
Romário Baró28260100
F. Koperski72211010
C. Donis77310040
J. Snopczyński200000
Napastnicy
C. Nunnely7260010
A. Donis11290000
F. Gouré11230010
A. Tapsoba15240030
Manu18200010
Ruan Indio19190000
Elves21260000
Guilherme Luiz80201010
Luquinhas82290130
Ronaldo Afonso90241000
Bryan Ametowou190000

Skład zgłoszony do rozgrywek (33). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: Ekstraklasa, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Górnik Zabrze 10 25 19:9
2 Lech Poznań 9 22 21:8
3 Legia Warszawa 10 22 21:8
4 Pogoń Szczecin 9 18 14:6
5 GKS Katowice 10 18 22:15
6 Wisła Kraków 10 17 17:14
7 Piast Gliwice 10 16 18:16
8 Korona Kielce 10 15 12:12
9 Zagłębie Lubin 10 15 12:13
10 Jagiellonia 9 12 13:16
11 Cracovia Kraków 10 11 12:15
12 Wisła Płock 9 11 9:15
13 Widzew Łódź 10 9 14:15
14 Motor Lublin 10 9 12:17
15 Wieczysta Kraków 10 8 15:19
16 Radomiak Radom 10 8 9:23
17 Śląsk Wrocław 10 6 12:19
18 Raków Częstochowa 10 3 13:25

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.