16 wrzesień 2015

Baw się za darmo w Loopy’s World

fot. UM Wrocławia / źródło: materiały promocyjne
Artykuł sponsorowany W Loopy s Word wakacje się nie kończą! Aby umilić dzieciom powrót do szkoły Rodzinne Centrum Rozrywki przygotowało specjalną promocję - przez cały wrzesień Wrocław bawi się za darmo . Przyjdź do największego zadaszonego placu zabaw w Polsce i daj się ponieść świetnej zabawie!
REKLAMA

Zlokalizowane na wrocławskich Bielanach Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World zaprasza wszystkie dzieci do skorzystania z darmowego wstępu. Przedłużamy wakacje i przez cały wrzesień, od poniedziałku do piątku, pierwsze 30 minut zabawy jest bezpłatne! Zachęcamy, aby w tym czasie wypróbować wielopoziomowe konstrukcje, zjeżdżalnie, trampoliny, baseny z kulkami i wszystkie pozostałe atrakcje największego centrum rozrywki w Polsce.

Loopy’s World to Rodzinne Centrum Rozrywki, które prócz dobrej zabawy stawia na aktywność fizyczną, poprawę koordynacji ruchowej u dzieci i promowanie hasła, że ruch to zdrowie. Tego typu aktywny park rozrywki to zdecydowanie ciekawsza forma spędzania wolnego czasu niż standardowe wesołe miasteczka czy place zabaw. Ponadto 4000 m2 przestrzeni pełnej atrakcji dostarcza wszystkim Gościom solidnej dawki ruchu i mnóstwo emocji.

– Wystarczy choć na chwilę zagościć w Loopy’s World i spojrzeć na bawiące się u nas dzieci. Atrakcje, które im proponujemy to nie tylko zabawa, ale dużo ruchu. Swoją działalnością już od pięciu lat udowadniamy, że rozrywkę można skutecznie łączyć z aktywnością fizyczną. Bogata oferta, skierowana do klientów indywidualnych, obejmuje aktywne zabawy dla całej rodziny, ale także zajęcia tematyczne oraz organizację przyjęć urodzinowych – mówi Mikołaj Jędrzejkowski, prezes sieci największych w Polsce Rodzinnych Centrów Rozrywki Loopy’s World, które działają w Gdańsku i Wrocławiu.

Korzystając z promocji „Wrocław bawi się za darmo” można przyjść do Loopy’s World i osobiście przekonać się, że największy w kraju zadaszony plac zabaw to miejsce, w którym zabawie towarzyszy spora dawka aktywności fizycznej. Akcja promocyjna potrwa do końca września. W dni powszednie Loopy’s World jest otwarte od 10 do 20 (w piątek do 21).

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World można odwiedzać także w weekendy. Przez cały miesiąc w soboty i niedzielę na Gości czekają specjalne atrakcje. Pod okiem wykwalifikowanej kadry animatorów dzieci będą mogły bawić się i aktywnie spędzić czas wykonując różne zadania zręcznościowe i sprawnościowe. Nie zabraknie też zabaw dla całej rodziny!

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World mieści się w zlokalizowanym na Wrocławskich Bielanach Parku Handlowym Bielany, przy ul. Czekoladowej 20.

Zapraszamy!

Szczegółowe warunki promocji Loopy’s World „Wrocław bawi się za darmo” opisuje regulamin dostępny na stronie Loopy’s World.

 

 
Źródło: UM Wrocławia /
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2021-11-26 20:15
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-27 18:00
miejsce
Scena Kamienica, Wrocław, ul...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-27 19:00
miejsce
Hala Stulecia, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-28 18:00
miejsce
Scena Kamienica, Wrocław, ul...
wstęp biletowany