7 czerwiec 2021

GOORAL x PAPRODZIAD - premierowy koncert nowego projektu we Wrocławiu!

kupbilecik24.pl / GOORAL x PAPRODZIAD - premierowy koncert nowego projektu we Wrocławiu!
Zapraszamy 24 czerwca 2021 roku do Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1.
REKLAMA
data: 2021-06-24 20:00
miejsce: Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
bilety: KUP BILET
 

Klub Stary Klasztor zaprasza na tradycyjny koncert z okazji Nocy Świętojańskiej. 24 czerwca w Sali Gotyckiej, po raz pierwszy we Wrocławiu, zaprezentuje się nowy projekt GOORAL x PAPRODZIAD, czyli energetyczna mieszanka folku, elektro, downtempo i dobrej energii. GOORAL - twórca nurtu elektro- góralszczyzny i PAPRODZIAD - lider zespołu ŁĄKI ŁAN, artyści niezwykle oryginalni i niezwykle bliscy Naturze, połączyli siły i zapraszają na koncert. Zapowiada się muzyczna petarda!

GOORAL od 15 lat łączy z sukcesami muzykę klubową i elektroniczną z góralszczyzną. Muzyk zagrał ponad 1000 koncertów w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach tj Pol"and"rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver. Bielszczanin ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych i jeden dvd z Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze, który okazał się bestsellerem Empiku.

WŁODEK DEMBOWSKI, znany wszystkim jako PAPRODZIAD, występuje w zespołach: m.in. ŁĄKI ŁAN, DZIADY KAZIMIERSKIE, NOVEMBER PROJECT oraz różnych, często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. Swoimi tekstami realizuje misję szamana. Przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata.

Wspólny projekt powstał by wspierać i wzmacniać dostrajanie się do nowych wibracji spływających na Ziemię wraz z rozpoczynającą się Erą Wodnika. Zapraszamy w transową, mistyczną, taneczną podróż w głąb obrazów Nowej Ziemi.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Gooral i Paprodziad
artyści:
Gooral, Paprodziad
GOORAL od 15 lat łączy z sukcesami muzykę klubową i elektroniczną z góralszczyzną. Muzyk zagrał ponad 1000 koncertów w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach tj Pol"and"rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver. WŁODEK DEMBOWSKI, znany wszystkim jako PAPRODZIAD, występuje w zespołach: m.in. ŁĄKI ŁAN, DZIADY KAZIMIERSKIE, NOVEMBER PROJECT oraz różnych, często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. Swoimi tekstami realizuje misję szamana. Przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2021-08-27 20:00
miejsce
Katedra Marii Magdaleny, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-29 18:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-05 15:00
miejsce
STATEK RUSAŁKA, Wrocław, PRZYSTAŃ...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-05 17:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany