30 czerwiec 2020

Przeboje słynnego małżeństwa Marthy Egghert i Jana Kiepury

kupbilecik24.pl / Przeboje słynnego małżeństwa Marthy Egghert i Jana Kiepury
Zapraszamy 30 lipca 2020 roku do Scena Kamienica, Wrocław, ul Joachima Lelewela 15.
Koronawirus
dolnośląskie
2972
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
data: 2020-07-30 19:00
miejsce: Scena Kamienica, Wrocław, ul Joachima Lelewela 15
bilety: KUP BILET
 

Jedno z najbardziej znanych małżeństw w historii Polski, pozostawiło po sobie prócz wielu miłych wspomnień i zasług dla kultury polskiej, także wiele już dziś zapomnianych i niezwykłych muzycznych przebojów. Marta Egghert była wielką divą węgierskiej operetki, która w późniejszym etapie kariery sięgała wspólnie z Janem Kiepurą po pieśni dwudziestolecia międzywojennego, nierzadko pisane specjalnie dla nich. Podczas premierowego Koncertu Kiepurowskiego, usłyszymy takie utwory, jak: "Brunetki, blondynki", "Mów do mnie jeszcze", "Pokochaj mnie" i wiele innych. Wieczór wypełniony będzie anegdotami i wspomnieniami z życia Eggerth i Kiepury, a przede wszystkim dobrą muzyką i pięknymi tańcami retro.

Występują:

Mariola Augustyn (Martha Eggert) - sopran
Tomasz Maleszewski (Jan Kiepura) - tenor
Tancerki Baletu Scena Kamienica
Ivan Zhukov - fortepian
 

Informujemy, że w związku ze stanem epidemii Teatr Scena Kamienica działa zgodnie z wytycznymi służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Liczba sprzedawanych miejsc stanowi 40% zajętości widowni. Sugerujemy okazywanie na telefonie lub tablecie biletu elektronicznego. Przed wejściem na wydarzenie obsługa mierzy każdemu wchodzącemu temperaturę. Należy także zdezynfekować dłonie w specjalnie wyznaczonej strefie. Wchodząc na teren Teatru Scena Kamienica, jak i podczas całego wydarzenia należy mieć zakryte usta i nos. W przypadku objawów chorobowych obsługa może odmówić wstępu na wydarzenie. Ze względu na wspólne bezpieczeństwo prosimy dostosowywać się do wszelkich zaleceń obsługi.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Koncert Kiepurowski
artyści:
Tomasz Maleszewski, Balet Sceny Kamienica, Ivan Zhukov
Jedno z najbardziej znanych małżeństw w historii Polski, pozostawiło po sobie prócz wielu miłych wspomnień i zasług dla kultury polskiej, także wiele już dziś zapomnianych i niezwykłych muzycznych przebojów. Marta Egghert była wielką divą węgierskiej operetki, która w późniejszym etapie kariery sięgała wspólnie z Janem Kiepurą po pieśni dwudziestolecia międzywojennego, nierzadko pisane specjalnie dla nich. Podczas premierowego Koncertu Kiepurowskiego, usłyszymy takie utwory, jak: "Brunetki, blondynki", "Mów do mnie jeszcze", "Pokochaj mnie" i wiele innych. Wieczór wypełniony będzie anegdotami i wspomnieniami z życia Eggerth i Kiepury, a przede wszystkim dobrą muzyką i pięknymi tańcami retro. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
2972
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2020-09-10 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-11 19:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Teatr Polski, Wrocław, ul. G....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 20:00
miejsce
Sala Audytoryjna WCK, Wrocław, ul....
wstęp biletowany