24 listopad 2021

Vertigo & Odra Centrum Presents: Girls On Fire Christmas Songs

kupbilecik24.pl / Vertigo & Odra Centrum Presents: Girls On Fire Christmas Songs
Zapraszamy 17 grudnia 2021 roku do Odra Centrum, Wrocław, Wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B.
REKLAMA
data: 2021-12-17 20:00
miejsce: Odra Centrum, Wrocław, Wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B
bilety: KUP BILET
 

Zapraszamy na muzyczne spotkanie z trzema wokalistkami z zespołu Girls On Fire. Marta Dzwonkowska, Joanna Cholewa, Monika Wiśniowska Basel, którym towarzyszyć będzie na instrumentach klawiszowych Tomasz Basel. W repertuarze usłyszymy największe utwory świąteczne, które przeplatane będą kompozycjami popularnymi w specjalnych jazzowych aranżacjach. Będzie to pierwszy koncert organizowany przy współpracy Vertigo Jazz Club & Restaurant z Odra Centrum.

Odra Centrum - miejsce spotkań na wodzie. Odra jest niczym krwiobieg Wrocławia - dzięki rzece miasto żyje i rozkwita. Wokół Odry gromadzą się różne inicjatywy. Rzeka sprzyja spotkaniom. Jest swoistą arterią, która zasila miasto i naturę. Odra Centrum jest pierwszym wybudowanym na wodzie ośrodkiem edukacyjno-kulturalnym, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W ośrodku podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowania tożsamość społeczności lokalnej. Na pokładzie działa również klimatyczna Odra Cafe z pyszną kawą, domowymi wypiekami i zjawiskowymi widokami na rzekę.

Bilet nie jest gwarancją miejsca siedzącego.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Girls On Fire
artyści:
Marta Dzwonkowska, Joanna Cholewa, Monika Wiśniowska-Basel, Tomasz Basel
Polski zespół muzyczny, tworzący muzykę z pogranicza pop, gospel i R&B, założony we Wrocławiu w 2013. Trio tworzą Joanna Cholewa, Marta Dzwonkowska i Monika Wiśniowska-Basel. Uczestniczki trzeciej edycji programu X Factor. Laureatki Nagrody im. Anny Jantar w koncercie „Debiuty” w ramach 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2022-01-27 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-05 16:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-05 16:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany