10 grudzień 2019

Przesyłki inPostu. W ich odbiorze pomoże Asystent Google

Nowa usługa ma pomóc w szybszym namierzeniu paczki. Użytkownicy, którzy korzystają z usług Asystenta Google będą mogli „porozmawiać z inPost” – i to bez uczenia się konkretnych komend. To rozwiązanie może pomóc też osobom z niepełnosprawnościami.
REKLAMA
Dzięki Asystentowi Google klienci inPostu mogą sprawdzić lokalizację najbliższego paczkomatu i status przesyłki. Rafał Brzoska, prezes firmy, przyznaje w rozmowie z WP Tech, że jest przekonany, iż nowe rozwiązanie sprawi, że inPost będzie bardziej dostępny – również dla osób z niepełnosprawnościami.

Aby skorzystać z nowej funkcji, wystarczy wypowiedzieć komendę „porozmawiaj z InPost”. Dzięki temu połączymy się z ChatBot Matem, który bez trudu odpowie na najpopularniejsze pytania. Rafał Brzoska chwali się, że system wyłapuje pytanie z kontekstu, więc nie trzeba uczyć się konkretnych formułek, które należy wypowiedzieć.

ChatBot Mat działa tylko na urządzeniach z systemami android i iOS. Oznacza to, że osoby korzystające z iPhone’ów będą musieli specjalnie zainstalować Asystenta Google.

Źródło: WP Tech

 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2020-02-25 09:30
miejsce
Sala szkoleniowa WITALNI, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-25 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-25 20:00
miejsce
Coctail Bar Szklarnia, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-25 20:00
miejsce
Vertigo Jazz Club &...
wstęp biletowany