23 czerwiec 2020
patronat medialny

Odmładzanie Na Surowo - dlaczego jest to droga do długowieczności i jak zacząć nią kroczyć?

fot. nadesłane
Odmładzamy się "Na Surowo" z Mariuszem Budrowskim.
Co to jest „Odmładzanie na Surowo” i jak zacząć stosować je w swoim życiu? Odpowie nam na to sam twórca tego projektu - Mariusz Budrowski, autor bestsellerów: Surowe Życie, Na Surowo Przepisy, Wierszykowo Na Surowo, a także organizator takich wydarzeń jak: Surowe Życie, Witariada, WitaLive.

„Odmładzanie na Surowo” jest to blog obserwowany przez ponad 265 tys. osób na Facebooku, mającego 199 tys. subskrypcji na YT oraz 24 tys. na Instagramie. Jego popularność wynika z faktu, że w zrozumiały sposób przekazuje podstawową wiedzę o odżywianiu, o tym, jaki wpływ na nasz organizm mają pokarmy i w jaki sposób możemy tym zarządzać, by czuć się zdrowo i cieszyć się pełnią energii.  Do tego – jak zrzucić zbędne kilogramy i utrzymać wagę, która nas satysfakcjonuje? Dzięki materiałom, jakie znajdziemy na stronie www.odmladzanienasurowo.com, zaczniemy żyć bardziej świadomie, a także dowiemy się wiele na temat profilaktyki zdrowotnej. A jeśli zaczniemy stosować porady i zmienimy nasz tryb życia na ten proponowany przez Mariusza – pozbędziemy się wielu dotychczasowych dolegliwości, najprawdopodobniej przestaniemy chorować i odzyskamy kontrolę nad naszym ciałem.

Mariusz Budrowski przeczytał w swoim życiu setki książek, zgłębiając wiedzę, którą chce się dzielić z innymi – tak po prostu, tym bardziej, że sam przetestował na sobie najpierw wegański a potem witariański styl życia. Schudł 30 kg, zatrzymał choroby, które go dręczyły i poczuł się najlepiej w swoim życiu. Teraz radzi innym od czego zacząć przemianę.

Od czego zacząć?
Przedstawiam Ci dwa pierwsze kroki, które ja bym postawił, jeśli jeszcze raz dzisiaj rozpoczynałbym swoją drogę do Odmładzania Na Surowo.Pierwszym krokiem byłoby wprowadzenie jak najszybciej do jadłospisu - świeżo wyciskanych soków warzywno-owocowych.

Nawet jeśli nadal jadłbym pokarmy tradycyjne, przetworzone termicznie, nawet mięso - to wprowadziłbym dożywienie swojego organizmu poprzez wyciskanie soków warzywno-owocowych.

Po co wprowadzić świeżo wyciskane soki warzywno-owocowe?
Po to, żeby odżywić swój organizm, który na diecie chemiczno-termiczno-przetworzonej, praktycznie jest niedożywiony i głodny. Nie otrzymuje tych związków, które mu są potrzebne do życia. Nie otrzymuje witamin, minerałów i różnych rzeczy, które budują nasz organizm, dają nam energię
i poprawiają zdrowie.

W jaki sposób wyciskać soki warzywno-owocowe?
Do wyciskania soków, potrzebna Ci będzie wyciskarka wolnoobrotowa lub prasa. Zaletą takiej wyciskarki jest ślimak, który powoli się obraca i wyciska sok z warzyw, pozbawiając go błonnika i to jest bardzo ważne. Sokowirówka to nie jest to samo co wyciskarka wolnoobrotowa. Po przetworzeniu warzyw przez sokowirówkę, soki bardzo szybko się utleniają, czyli ten sok nie jest taki dobry jak wyciśnięcie go przez wyciskarkę. Wyciskarka wolnoobrotowa tworzy dla nas najbardziej perfekcyjny pokarm. Ten pokarm przyswaja się praktycznie w 100%. Jeśli np. chciałbyś sobie dostarczyć z marchewki - witaminę A w postaci beta-karotenu, to jeśli będziesz jadł marchewkę, dzięki temu, że jest tam błonnik, przyswoisz mniej więcej 1% tego beta-karotenu. Natomiast kiedy wyciśniesz świeży sok z marchewki, jesteś w stanie przyswoić aż do 100% beta-karotenu, czyli odżywić swój organizm we właściwy sposób.


Drugim krokiem jest lewatywa. Jest to taki pojemnik na wodę, który oczyszcza naszą drogę wydalniczą. Kiedy wprowadziłbym soki warzywno-owocowe do swojego ciała, mój organizm natychmiast rozpocząłby proces oczyszczania i uwolniłby toksyny do mojego ciała. Żeby uniknąć bólu głowy, stanów chorobowych czy złego samopoczucia, jak najszybciej wprowadziłbym lewatywę. Wiem, że to jest trudne, gdyż sam zbierałem się do lewatywy bardzo długo. Natomiast zbyt długo, ponieważ źle się czułem, bolała mnie głowa, miałem zawroty głowy. Agnieszka rozpoczęła szybko stosowanie lewatyw, a ja na początku nawet nie chciałem do tego podchodzić. W pewnym momencie się przekonałem, zacząłem wykonywać lewatywy regularnie i jestem bardzo zadowolony, ponieważ pozbyłem się uciążliwych objawów.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym jak zacząć, co zrobić na samym początku, żeby rozpocząć swoją drogę do długowieczności, jak również odżywić swoje ciało, zrzucić zbędne kilogramy to zastosuj dwa powyższe kroki: świeżo wyciskane soki warzywno-owocowe + lewatywa.

Twoje ciało Ci za to podziękuje!

Mam nadzieję, że Cię w jakiś sposób zainspirowałem. Jeśli tak, zostaw komentarz, podziel się tym wpisem z innymi, po to żeby wszyscy mogli skorzystać z tych informacji, żebyśmy mogli się odżywiać właściwie i rozpocząć swoją drogę do długowieczności.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na: www.odmladzanienasurowo.com lub zamów książkę „Surowe Zdrowie” dostępną w sklepie na stronie. Znajdziesz w niej opisy podstawowych czynności, jakie należy wykonywać, aby odzyskać zdrowie i pozostać zdrowym. Nauczysz się, jak możesz pomóc, a przede wszystkim nie przeszkadzać swojemu ciału, wykonywać jedną z podstawowych funkcji, jaką jest samouzdrawianie i powrót do homeostazy.​  Nie znajdziesz tu zbioru badań, wywodów naukowych jak również porad lekarskich.
 

Artykuł pod patronatem „Twojego Miasta”
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
63266
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2021-01-31 15:00
miejsce
Narodowe Forum Muzyki, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 20:00
miejsce
A2 Centrum Koncertowe, Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-11 20:00
miejsce
Zaklęte Rewiry, Wrocław, Krakowska...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-16 19:00
miejsce
Hala Orbita, Wrocław, ul....
wstęp biletowany